رئیس‌کل سابق دادگستری هرمزگان گفت: برخی کارها به دلیل عدم شرایط مناسب شاید انجام نشد اما به‌طور حتم در آینده با حضور آقای صالحی محقق می‌شود و کاستی‌های دوران حضور بنده را رفع خواهد کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۵ کد خبر : 49974

به گزارش راه مردم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدصادق اکبری صبح امروز در آئین آئین تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری کل استان هرمزگان، افزود: اینجا آمدم تا رو به روی حضار قرار بگیرم و بگویم آنچه در کلیپ عملکردم رخ داده حاصل تلاش تمامی همکاران قضائی استان هرمزگان بوده است.

وی با بیان اینکه نقش اساسی را مجموعه همکارانم داشته‌اند، تصریح کرد: از مردم ولایتمدار، مو من و خداجو هرمزگان که در مدت شش سال حضورم در این استان همراه بوده‌اند، تقدیر و تشکر دارم.

رئیس‌کل سابق دادگستری هرمزگان با اشاره به اینکه همکاری نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان، استاندار و مجمع نمایندگان هرمزگان مثال‌زدنی بود، اظهار کرد: امیدوارم تمامی آحاد جامعه هرمزگان کوتاهی و قصورم را ببخشند و در حد توان تلاش کردم.

اکبری با بیان اینکه بنا بر کم‌فروشی و کوتاهی نداشتم، خاطرنشان کرد: برخی کارها به دلیل عدم شرایط مناسب شاید انجام نشد اما به‌طور حتم در آینده با حضور آقای صالحی محقق می‌شود و کاستی‌های دوران حضور بنده را رفع خواهد کرد.

وی اضافه کرد: دستگاه قضائی در دوره جدید به‌طور حتم ارتقا بیشتری خواهد داشت.

برخورد دستگاه قضائی با دانه‌درشت‌ها باعث ایجاد امید در جامعه شده است

رمنطقه خلیج‌فارس، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان صبح امروز در آئین آئین تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری کل استان هرمزگان، افزود: محسنی اژه‌ای چهره‌ای قاطع در دستگاه قضائی است که حضورش در این مراسم نشان از اهمیت استان هرمزگان در قوه قضائیه دارد.

وی با بیان اینکه رئیس سابق دادگستری هرمزگان عملکرد مناسب و رضایت بخشی داشت، تصریح کرد: رئیس جدید دادگستری استان هرمزگان نیز به‌طور حتم در همان جهت قبلی و با هماهنگی کامل و هدف واحد در دستگاه قضائی استان هرمزگان موفق خواهد شد.

امام‌جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پیش از همه‌چیز امید و نگاه خوش‌بینانه به آینده را توصیه می‌کند، اظهار کرد: مردم از برخورد با دانه‌درشت‌ها امیدوار و با نبودن تبعیض و برخورد قاطع خوشحال می‌شوند.

وی ادامه داد: در اجرای قانون نباید هیچ‌کس را متفاوت دید و باید قانون را به‌درستی اجرا کرد و اجازه ورود عناصر قدرت به دستگاه قضائی نباید داده شود.

نعیم‌آبادی با بیان اینکه از اقدامات خوب امروز دستگاه قضائی است که با دانه‌درشت‌ها برخورد می‌شود و سبب خوشحال وامید در جامعه شده است، خاطرنشان کرد: مردم با گرانی می‌سازند اما تحمل فساد نشدنی است.

وی اضافه کرد: برای گرانی‌ها نیز توجیه وجود دارد که یک عاملش مردم و دیگری سو مدیریت دولت هستند اما برای وجود فساد در جامعه توجیهی وجود ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه قاطعیت دستگاه قضائی در مدت کم آیت‌الله رئیسی سبب شده مردم امیدوار شوند، اظهار کرد: جامعه در این مدت در حال تنفس کشیدن است و نباید اجازه داد در استان‌ها، عناصر قدرت مانع از اجرای قانون شوند و فکر کنند می‌توانند در دستگاه قضائی نفوذ کنند.

وی عنوان کرد: عملکرد دستگاه قضائی در ایجاد امید در جامعه بسیار مؤثر است.
انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار