مدیرعامل سایپایدک از برگزاری باشکوه طرح امداد نوروزی گروه سایپا در نوروز ۹۷ خبر داد و گفت: آسودگی مشتریان، مهمترین هدف گروه سایپا در تعطیلات نوروز سال آینده است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۶ کد خبر : 4993

اردشیر امینی گفت: به منظور برگزاری طرح امداد نوروزی سال ۹۷، ستاد برگزاری این طرح از آذرماه تشکیل شده و نسبت به فراهم کردن مقدمات و انجام هماهنگی‌های لازم اقدام کرده است. در این راستا هماهنگی لازم با پلیس راهور، سازمان راهداری و سایر نهادهای مرتبط برگزار شده و تصمیمات خوب و موثری در این زمینه اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: هدف گروه سایپا از برگزاری طرح امداد نوروزی سال ۹۷، فراهم کردن آسودگی خاطر دارندگان خودروهای تولیدی گروه خودروسازی سایپا در طول تعطیلات نوروزی و ایجاد بستری ایمن برای مسافرت‌های درون شهری و برون شهری آنان با استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود است.

مدیرعامل سایپایدک از برگزاری طرح امداد نوروزی سال ۹۷ از ۲۴ اسفند ماه سال جاری تا ۱۷ فروردین ماه سال آینده خبر داد و گفت: از ابتدای تشکیل ستاد برگزاری طرح امداد نوروزی، تمهیدات لازم برای تامین قطعات یدکی مورد نیاز اندیشیده شده است تا همانند سال های گذشته در این زمینه کمبودی مشاهده نشود. همچنین به منظور اطمینان خاطر از انجام بهینه خدمات امدادی، بازرسی های مستمر از پایگاه های امدادی و نمایندگی‌ها انجام خواهد شد

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار