یک عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان این‌که «مذاکره با آمریکا در این شرایط به معنای تسلیم شدن و ذلیل کردن ملت است»، گفت: آمریکایی‌ها به دنبال براندازی هستند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۴ کد خبر : 47444

به گزارش راه مردم ، علیرضا سلیمی  با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره مذاکره با آمریکا گفت: امام فرمودند آمریکا مانند گرگ است ، باید ذات خود را تغییر دهد، از شرارت دست بردارد و آدم شود. در این سال‌ها شیطنت و درندگی آمریکا روز به روز افزایش پیدا کرده است. امروز مذاکره بی‌عقلی است و کسی که بخواهد مذاکره کند غیرت و شعور ندارد. هنگامی که خنجر زیر گلوی ما قرار می‌دهند آنگاه  مذاکره چه معنایی دارد؟

وی افزود:آمریکایی ها می‌گویند تعداد موشک های شما باید کاهش پیدا کند و برد آن ها کوتاه شود. آیا این مذاکره است؟ این بحث تسلیم کردن و ذلیل کردن یک ملت است. آن ها قصد دارند ملت ما را تحقیر کنند.آمریکایی ها قصد دارند ما را به جایی برسانند که اگر روزی یک کشوری مانند امارات به ما حمله کرد ما نتوانیم پاسخ دهیم.با توجه به این شرایط کدام ایرانی با شرفی به مذاکره تن می دهد؟هیچ ایرانی با غیرتی اگر عمق مسئله را درک کند به مذاکره در این شرایط تن نمی دهد.آمریکایی ها به دنبال براندازی هستند و مذاکره در این شرایط معنایی ندارد.مذاکره یعنی بده بستان ،ما چه چیزی را باید بدهیم؟

این عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد:تجربه نشان داده که آن ها به تعهدات پایبند نیستند، مذاکره باید با طرفی انجام شود که به چیزی پایبند باشد. آن ها به هیچ قرار دادی پایبند نیستند، آن‌ها فقط با سر و صدا و به تعبیری هارت و پورت به دنبال ترساندن ملت‌ها هستند. اکنون جنگ جنگ اراده‌هاست. اراده طرفی که قوی‌تر باشد در این میدان پیروز خواهد بود. اراده ما قوی‌تر و توکل ما به خداوند است، پس قطعا ملت ما در میدان جنگ اراده‌ها پیروز خواهند شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار