رئیس کل دادگستری استان لرستان خواستار برخورد قاطع با کارشکنان حوزه تولید استان شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۹ کد خبر : 47198

به گزارش راه مردم،  جعفر بدری در ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان، اظهار کرد: در سال‌های گذشته این ستاد به دنبال رفع مشکلات فعالان اقتصادی استان بوده و تا حدی به بازگشت واحدهای غیرفعال به تولید کمک کرده است.

وی ادامه داد: برخی از مسائل برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان به سیاست‌های کلان کشوری و دستگاه‌های اجرایی بر می‌گردد و این قضایا رفع مشکلات این واحدها را با چالش مواجه کرده است ولی ما وظیفه داریم که این مشکلات را مدیریت و تا حدودی حل کنیم.

بدری در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه اخیراً در استان کارشکنی‌هایی برای فعالیت فعالان اقتصادی و پشتیبانان فعالیت‌های اقتصادی انجام می‌گیرد، افزود: در حال حاضر وقت فشار بر واحدهای تولیدی نیست بلکه باید به آنها کمک کنیم که سرپا بایستند.

رئیس کل دادگستری لرستان اضافه کرد: بعضی اقدامات مسئولان اجرایی را مصداق بارز اخلال در امنیت می‌دانم و اگر لازم باشد برای آنها پرونده تشکیل می‌دهیم.

وی افزود: با کسی که بخواهد مردم را تحریک یا فضای دروغین ایجاد و در فضای تبلیغات رسانه‌ای کاری کند که فعالیت واحدهای تولیدی مختل شود، برخورد خواهیم کرد.

بدری یادآور شد: اگر کسی در کار کسانی که از بخش تولید حمایت و پشتیبانی می‌کنند اخلال ایجاد کند برخورد خواهیم کرد. اینکه به واسطه مسائل سیاسی کسی بیاید فضاسازی کند درست نیست.

بدری یادآور شد: وقتی می‌بینید استان این همه مشکل اقتصادی دارد و جوان‌ها مهاجرت می‌کنند، باید کمک کرد کارها رونق بگیرد نه اینکه کارشکنی کنید.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار