جلسه تودیع مدیر سابق استان خراسان رضوی و معارفه مدیریت جدید این منطقه با حضور رئیس هیات مدیره بیمه سرمد برگزار شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۲ کد خبر : 45748

 

به گزارش راه مردم ،  دکتر مجتبی کاتب در این مراسم محمدرضا رسولی مدیر سابق استان خراسان رضوی را دارای مقام و منزلتی بالا عنوان کرد و گفت: شان و مرتبه ایشان برای من تا حدی است که شخصا در این جلسه حضور یافتم تا از تلاش ها و زحمات ارزنده این بزرگوار قدردانی کنم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازدید رئیس کل بیمه مرکزی از بیمه سرمد، نتیجه این بازدید را مثبت ارزیابی کرد و افزود: دکتر سلیمانی نخستین بازدید از شرکت های بیمه در سال ۹۸ را به بیمه سرمد اختصاص داد و ضمن اظهار رضایت از عملکرد این شرکت، سرآمدی در صنعت بیمه را از برکت ماه مبارک رمضان برای این شرکت آرزو کرد که برای ما بسیار ارزشمند بود.
رئیس هیات مدیره بیمه سرمد با اشاره به گسترش شبکه فروش در سال گذشته خاطرنشان کرد: بیمه سرمد در حال حاضر دارای ۳۸ شعبه و باجه در سراسر کشور و بیش از دو هزار نماینده است. آغاز به کار مجموعه تخصصی خسارت خود در بیهقی تهران و ورود به مناطق آزاد کشور نیز افتخاراتی است که در مسیر تخصصی سازی در حوزه گسترش شبکه فروش پیموده است.
دکتر کاتب به تغییر ترکیب سهامداری و غیر سهامداری پرتفوی اشاره کرد و گفت: دستیابی به سهم ۵۵ درصدی پرتفوی در بخش غیر سهامداری اتفاق بزرگ دیگری بود که توجه رئیس‌کل بیمه مرکزی را نیز جلب کرد.
وی ابراز امیدواری کرد: سهم پرتفوی سهامداری در سال جاری به ۳۵ درصد کاهش یابد.
وی بهافزایش سهم بیمه سرمد در بازار بیمه کشور به ۱/۳۵ درصد اشاره کرد و افزود: حفظ ترکیب متوازن پرتفوی و بسترسازی برای تبلیغات گسترده در کنار بانک صادرات ایران در سال جاری بیش از گذشته در دستور کار قرار خواهد گرفت.
رئیس هیات مدیره بیمه سرمد به نقل از رئیس کل بیمه مرکزی هجمه رسانه ها و انتشار اخبار کذب و شایعه سازی های بی اساس را مورد توجه قرار داد و گفت: به گفته دکتر سلیمانی این هجمه‌ها گواهی بر موفقیت بیمه سرمد و حسادت سودجویان است.
بر اساس این گزارش در انتهای مراسم حکم انتصاب جمشید خاتمی توسط دکتر مجتبی کاتب به تقدیم شد. محمدرضا رسولی نیز به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب شد.
حسن طاهری بازرس ویژه مدیرعامل، حمیدرضا کتیرایی مدیر استان ها و شبکه فروش و حسین نظریان مدیر پشتیبانی در این مراسم دکتر کاتب را همراهی کردند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار