زهرا مالمیر، راه مردم؛
دکتر صفوت مدیرعامل شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی با تبریک اعیاد شعبانیه و با بیان اینکه نمایشگاه نفت امسال به تمام معنا خودباوری،انسجام و رونق تولید است افزود : ما به این اعتقاد داریم که رونق تولید با رونق فکر اتفاق می افتد .

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۶ کد خبر : 44416

وی افزود : در حال حاضر شرکتهای ایرانی آنقدر در زمینه دانش فنی و خدمات فنی و تولید توانمند هستند که خود به خود در رقابت پا جای پای کشورهای خارجی گذاشته اند . ما قبل ازینکه بدنبال این باشیم که آیا رونق تولید امکان پذیر هست یا نه ابتدا باید فکر خود را متمرکز کرده و بدنبال تبیین راههای انجام اینکار باشیم
صفوت بیان کرد: شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی ماموریتش درحوزه بالادستی و میان دستی میباشد و در حال حاضر از غرب تا جنوب کشور پروژه دارد .
وی بیان کرد: این شرکت برای سال ۹۷ و ۹۸ دو برنامه اصلی مدنظر داشته است ، یکی از آنها کاهش هزینه ها برای تمام فصول میباشد چه در روزهایی که نفت گران است و چه روزهایی که نفت ارزان است . دیگری هوشیاری و چابکی است،که بسرعت دراین شرکت در حال تهیه سازو کاری هستیم که بتوانیم هزینه ها را در تمامی بخش ها کنترل کنیم و متعاقب آن پروژه را در زمان مناسب به اتمام برسانیم و در این راستا با این دو هدف به سمت جلو حرکت میکنیم.
صفوت در مورد تحریم ها اینگونه اظهار داشت که : بهتر است کلمه تحریم را به کار نبریم چون ما چیزی در دنیا به اسم تحریم نداریم ، امروزه به لحاظ NETWORKING که در دنیا هست همه میتوانند از خدمات دنیا استفاده کنند ، ما بجای تحریم واژه POLITICAL CONDITION بمعنای شرایط خاص سیاسی را بکار میبریم . ایران در چهارراه حوادث واقع شده و در واقع بین کشورهایی قرار گرفته که منطقه وسیع و همه صاحب انرژی در دنیا هستند و بسیاری از کشورها الان جایگزین شرکتهای آمریکایی هستند و در همه جای دنیا سرویس می دهند ،لذا مسئله ای به اسم تحریم نیست شاید اندکی شرایط سخت شود اما با فکری مناسب میتوان راه حل کارآمدی پیدا کرد .

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار