همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سفر ریاست جمهوری به استان کرمان، طی مراسم ویدئو کنفرانسی با حضور دکتر حسن روحانی، رییس جمهور و دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح های ارتقاء هتلینگ و بخش فلوروسکوپی بیمارستان دکتر غرضی سیرجان به بهره برداری رسیدند و عملیات توسعه اورژانس این بیمارستان نیز آغاز شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۹ کد خبر : 4441

در بیمارستان تأمین اجتماعی پیامبر اعظم(ص) کرمان نیز بخش جراحی قلب باز افتتاح شد. چند ماه قبل نیز همزمان با هفته کارگر بخش آنژیوگرافی وMRI این بیمارستان افتتاح شده بود.

دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که از محل بیمارستان تأمین اجتماعی زرند در مراسم ویدئو کنفرانس افتتاح این پروژه ها حضور داشت، اظهار داشت: امروز با حضور در شهرستانهای زرند و راور سلام دولت تدبیر و امید را به اقشار مختلف مردم ابلاغ کردم.

وی افزود: کارگران این مناطق سخت ترین کارها را انجام می دهند و خوشبختانه امروز پروژه هایی که افتتاح می شوند ترکیبی از پروژه های مربوط به سلامت، توسعه و تأمین اجتماعی هستند.

دکتر ربیعی گفت: در استان کرمان همزمان با سفر ریاست محترم جمهوری ۵ مجموعه ورزشی به بهره برداری می رسد که یکی از مهمترین این پروژه ها سالن ورزشی شهرستان راور است که حدود ۶٠٠ میلیون تومان برای احداث آن هزینه شده است.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید سیاست های توسعه ای را دنبال می کند که منجر به افزایش نشاط در زندگی مردم باشد، افزود: در طول ۴ سال گذشته به اندازه ۵٠ سال در کشور با فقر درمان مبارزه شده است و امکانات درمانی به میزان زیادی توسعه و ارتقاء یافته است.

پس از سخنان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور دستور افتتاح پروژه های درمانی سازمان تأمین اجتماعی را صادر کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار