پرافتخارترین تیم فوتبال بانوان که به خاطر مشکلات مالی، برخی از بازیکنان خود را از دست داده اکنون برای ادامه لیگ با کمبود بازیکن مواجه شده است تا جایی که سرمربی این تیم برای جبران این کمبود پا به توپ شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۳ کد خبر : 44173

به گزارش راه مردم ، تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی در هفته چهاردهم لیگ برتر در حالی آذرخش تهران را با ۶ گل شکست داد که مریم ایراندوست سرمربی ملوان بار دیگر پا به توپ شد و سه پاس گل داد.

ملوان که در ماه‌های اخیر به دلیل مشکلات مالی برخی از بازیکنان خود را از دست داده است در دیدارهای باقی مانده لیگ با مشکل کمبود بازیکن مواجه شده به همین دلیل ایراندوست هم همراه سایر بازیکنان وارد میدان مسابقه شد تا به تیم خود کند. اما این تنها تغییر ملوان نبود بلکه ایراندوست مجبور شد از دروازه بان اول خود در پست هافبک وسط استفاده کند تا مشکل کمبود بازیکن را به گونه‌ای حل و فصل کند.
ایراندوست پیش از آغاز هفته چهاردهم درباره احتمال پا به توپ شدنش به ایسنا گفت:” هیچ چیزی بعید نیست و به این بستگی دارد که بازیکنان برمی‌گردند یا نه. اگر نیایند شاید مجبور شوم این چند مسابقه را به تیم کمک کنم. البته امیدوارم این اتفاق نیفتد چون از همه نظر برای من سخت است و دوست دارم بازیکنان برگردند.”

آخرین باری که ایراندوست به عنوان مربی_ بازیکن پا به زمین مسابقه گذاشته بود به مرداد ماه سال ۹۷ برمی گردد که این تیم پس از دو سال انحلال دوباره به مستطیل سبز رنگ بازگشت. به همین دلیل این مربی در لیگ یک همراه با سایر بازیکنانش پا به توپ شد و تیم خود را به لیگ برتر رساندند.
به نظر می‌رسد پر افتخارترین تیم فوتبال بانوان این روزها حال و روز خوشی ندارد. بازی ایراندوست و چیدمان بازیکنانش در زمین نشان می‌دهد که این تیم از تیر آخر خود برای بقا در لیگ استفاده کرده است.
امید است مسئولان انزلی بانوان فوتبالیست خود را رها نکنند. چرا که انزلی چی‌ها به فوتبال بانوان ایران شور و شوقی دوباره بخشیدند و بی توجهی به آنها به مثابه بی توجهی به هواداران پر شماری است که با شور و اشتیاق بر روی سکوهای ورزشگاه حاضر می‌شوند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار