مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: براساس مأموریت ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی‌ بر رفع مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر مرتبط با سیل اخیر، تسهیلات ارزان‌قیمت و بلاعوض به این هنرمندان اختصاص می‌یابد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۹ کد خبر : 44037

به گزارش راه مردم ،  با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، هم‌زمان با سفر مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به لرستان، تسهیلات ارزان‌قیمت و بلاعوض به اهالی فرهنگ و هنر سیل‌زده لرستان اختصاص می‌یابد.
سیدحسین سیدزاده – مدیرعامل صندوق اعتباری هنر – در این‌باره گفت: متأسفانه حادثه تلخ سیل که در اولین روزهای بهار امسال در استان‌های گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان موجب وارد آمدن خسارت سنگینی از نظر روحی و مالی به هم‌وطنان ما وارد ساخت. ما نیز در صندوق اعتباری هنر نیز بنا بر وظیفه خود در حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور از روز نخست پیگیر وضعیت هنرمندان سیل‌زده در این استان‌ها بودیم.

سیدزاده افزود: با هماهنگی اداره‌های کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نسبت به شناسایی هنرمندان آسیب‌دیده در این استان‌ها اقدام کردیم و سعی ما بر این است کاری کنیم تا این هنرمندان بتوانند زودتر به زندگی و فعالیت عادی برگردند.

وی افزود: هیئت اعزامی صندوق اعتباری هنر متشکل از مدیران و کارشناسان این صندوق روز جمعه، سیزدهم اردیبهشت به استان لرستان سفر کردند و تاکنون با هنرمندان پلدختر و کوهدشت دیدار داشتند.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: بر اساس مأموریت ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی‌بر رفع مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر مرتبط با سیل اخیر، تسهیلات ارزان‌قیمت و بلاعوض به این هنرمندان اختصاص می‌یابد.

سیدزاده افزود: ما برای شناسایی هنرمندان سیل‌زده دست یاری خود را به‌سوی همه هنرمندان سراسر کشور دراز می‌کنیم تا به کمک یکدیگر نسبت به شناسایی هنرمندان آسیب‌دیده و حمایت از آن‌ها هرچه سریع‌تر اقدام کنیم.
انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار