هافبک تیم فوتبال استقلال که از این تیم کنار گذاشته شده است، می‌گوید که همه از وضعیتش خبر دارند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۹ کد خبر : 4184

مجتبی جباری درباره وضعیت خودش بعد از فسخ قرارداد با استقلال اظهار کرد: همه از وضعیت من و باشگاه استقلال خبر دارند و همه می‌دانند که چگونه از استقلال کنار گذاشته شدم حتی تا امروز (سه‌شنبه) برای این اتفاق هیچ دلیلی هم عنوان نشده است. صحبت‌های زیادی مطرح می‌کردند و در ابتدا حتی مباحث پزشکی را هم پیش کشیدند و می‌گفتند که باید دوباره چک شود. بعد از این اتفاقات گفتند که آقای شفر به عنوان سرمربی تیم باید اظهار نظر کند. وقتی من شفر را دیدم و رو در رو با او صحبت کردم اصلا خبر نداشتند و واقعا متعجب شدند. من از آقای زرندی، مدیر رسانه‌ای تیم هم پرسیدم که آیا چنین اظهار نظری شده است که آقای شفر باید اظهار نظر کند که او هم گفت‌ چنین چیزی نشنیده است. او حتی به من گفت ابتدا عنوان شده مهدی رحمتی می‌تواند به تیم برگردد اما کار مجتبی جباری تمام است.

وی که در برنامه “تهران ورزشی” رادیو تهران صحبت می‌کرد، افزود: من از طریق کمیته‌ تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال پیگیر وضعیتم شدم. باشگاه استقلال لایحه‌ای نوشت و در آن اظهار کرد که من خودم در تمرینات شرکت نکردم. نکته مهم هم این بود که به شعور و جایگاه مردم هیچ احترامی نمی‌گذارند. همه در برنامه تلویزیونی آمدند و صحبت کردند و همه متوجه شدند که باشگاه من را کنار گذاشته است اما چنین دروغ واضحی را می‌نویسند و به عنوان یک لایحه به فدراسیون فوتبال ارائه می‌کنند.

جباری در ادامه‌  تصریح کرد: در جلسه‌ای که در کمیته‌ انضباطی داشتیم آقای توفیقی هم حضور داشتند و قرار شد استقلالی‌ها مدارک و مستنداتی را ارائه بدهند که بر اساس آن تماس گرفته‌اند و من خودم به تمرین نرفتم. آقای وثوق احمدی نیز پیشنهاد دادند که در یک فضای دوستانه این مساله را حل کنیم که بهتر است. پس از گذشت چند روز باشگاه استقلال با وجود این که تا چند روز به فصل نقل‌ و انتقالات باقی‌ مانده بود تصمیم گرفت قرارداد من را یک طرفه فسخ کند و با این کار اشتباهشان را کامل کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کسانی در باشگاه استقلال بودند که می‌خواستند او را از این باشگاه دور کنند؟ گفت‌: بله. به همین ترتیب بود. آقای سید رضا افتخاری به عنوان مدیرعامل باشگاه این تصمیم را گرفت و این تصمیم را به بدترین شکل ممکن پیش برد و حواشی زیادی هم به وجود آمد. من فقط یک انتقاد از آنها کرده بودم که در آن جلسه نیز همه بچه‌های تیم حضور داشتند. در آن جلسه من صحبت‌هایی را مطرح کردم که پس از آن تصمیم گرفتند که این کار را بکنند.

جباری افزود: مسائل و اتفاقات دیگری هم رخ داده است. به آقای شفر گفتند که باشگاه هر کاری می‌تواند انجام دهد. مثل این که جریمه کند اما نمی‌تواند بازیکن را از تمرین کردن و آن چیزی که حقش است محروم کند. مسلما این اتفاق، تبعات سنگینی هم خواهد داشت. تا امروز هم برای این کارشان هیچ دلیلی نیاوردند. باشگاه دولتی است و نفراتی را می‌گذارند که این باشگاه را اداره کنند. آن فردی هم که مدیر باشگاه می‌شود قرار نیست از جیبش هزینه کند. این هزینه از حساب باشگاه استقلال و خزانه مملکت باید پرداخت شود. بنابراین هیچ اهمیتی برای مدیران ندارد. مثل آقای مگویان که در همان ابتدای فصل او را کنار گذاشتند در حالی که می‌دانستند می‌توانند او را به تیم‌های دیگر بفرستند. در قبال من هم چنین اتفاقی رخ داد. مسلما اگر باشگاه خصوصی بود و شخص مدیرعامل قرار بود پولی از جیب خودش پرداخت کند چنین تصمیماتی را نمی‌گرفت. آنها فکر می‌کنند با اعتبار و شخصیت یک بازیکن کرده‌اند اما اگر آن مدیرعامل قرار بود از جیب خودش پول بدهد این کار را نمی‌کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار