مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس و کارتون خودرونما ساعت ۲۴ امروز شنبه ۱۶ دی ماه به پایان می رسد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۵ کد خبر : 4006

امروز شنبه ۱۶ دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس و کارتون خودرونما است.

هنرمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا ساعت ۲۴ امروز آثار خود را به سایت جشنواره به نشانی  www.carsfestival.com ارسال کنند.

“هفته نامه خودرو امروز” جشنواره خودرو نما را در دو شاخه عکس و کارتون برگزار می کند. رشته عکس در دو بخش حرفه ای و مردمی است که بخش حرفه ای  به صورت تک عکس و مجموعه عکس برگزار می شود و در بخش مردمی رشته عکس شرکت کنندگان فقط مي توانند ۵ تك عكس را مطابق با قوانين فراخوان بفرستند. در رشته کارتون كليه هنرمندان كارتونیست و علاقمندان، مطابق با موضوعات فراخوان مي توانند حداکثر پنج اثر را به صورت ديجيتال برای جشنواره ارسال کنند.

انتخاب آثار از بین آثار رسیده به جشنواره توسط هیات انتخاب و داوری ۲۰ تا ۲۲ دی ماه انجام و نتایج آثار راه یافته به جشنواره ۲۵ دی ماه اعلام می شود.

در رشته عکس مسعود زنده روح کرمانی، مجتبی آقایی و جاوید نیکپور و در رشته کارتون کامبیز درم بخش، مسعود شجاعی طباطبایی و بهرام عظیمی انتخاب و داوری آثار این جشنواره را بر عهده دارند.

جشنواره عکس و کارتون خودرونما در محورهای خودرو و فرهنگ رانندگی، خودرو، محيط زيست و هواي پاك، خودرو و خانواده و خودرو و ورزش در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار