تفاهم‌نامه همکاری مشترک شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت الو پیک روز سه‌شنبه با حضور مدیران هر دو مجموعه امضا شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۷ کد خبر : 39688

به گزارش خبرنگار راه مردم : در نشست خبري روز سه شنبه حسين نعمتي معاون وزير و رئيس هيئات مديره و مدير عامل شركت ملي پست با بيان تبريكات ايام شعبانيه به توان تخصصي جوان در بخش خصوصي كنار شركت ملي پست اشاره كرد و همكاري شركت الو پيك با شركت ملي پست بيان نمود.


نعمتي گفت : در قرار دادشركت ملي پست با شركت الو پيك منحصر به فرد نيست و راه و جايگاه براي شركتهاي ديگر نيز باز هست.

وي در ادامه گفت :با همكاري با شركت الو پيك خدماتي به مردم ارائه ميشود و كاملا امنيت و امانت داري لحاظ شده است.
در ادامه اين نشست تفاهم نامه الو پيك با نام «الو پست »با شركت ملي پست منعقد گرديد.
در ادامه اين تفاهم نامه عضو هيئت مديره بهزاد اقبال خواه گفت : با توجه به سياستهايي كه وزير ارتباطات داشت استفاده از بخش خصوصي در ارائه خدمت درب تا درب براي مردم و ارائه سرويس و خدمت به مردم در نظر گرفته شد .
وي در ادامه افزود: در ارائه اين خدمت اراده و همكاري هم در بخش خصوصي و هم در بخش دولتي بسيار قوي بود و در زمان كوتاهي اين پروژه و طرح آماده بهره برداري شدو ظرف ٤ ماه به نتيجه رسيد.
در ادامه اين نشست مدير عامل شركت الو پيك همكاري شركت ملي پست بسيار خوب بوده با بخش خصوصي و اين پروژه الگويي در ارائه خدمت به مردم و همكاري هر دو بخش دولتي و خصوصي وهمچنين ايجاد اشتغال بيان كرد.
وي در ادامه گفت : با الگو برداري از نمونه هاي اين طرح در فرانسه و ارائه خدمت به مردم اين طرح استارت خورد.
مهدي نايئني مدير عامل و بنيان گذار الو پيك گفت باهمكاري با شركت تامين اجتماعي وتاكسيراني و در حال حاضر شركت ملي پست خواستيم تيم قوي برنامه نويسان و سرمايه گذاري بخش خصوصي در كنار بخش دولتي را جهت ايجاد خدمت بيشتر و اشتغال زايي ثابت كنيم.

حسين نعمتي مدير عامل شركت ملي پست در پاسخ به خبرنگار راه مردم افزود: شركت ملي پست در ارائه خدمت رتبه دوم را در خاورميانه دارد و در بين ١٩٢ كشور رتبه ٤٩ را در جهان دارد و همچنين شركت ملي پست ايران عضويت در شوراي راهبردي اتحاديه جهاني پستي و رياست اتحاديه آسيا و اقيانوسيه را دارد .
نعمتي در ادامه افزود :برنامه هاي طبق استاندارد هاي بين المللي در سال ٩٨ در نظر هست انجام شود .
در ادامه انعقاد تفاهمنامه بين شركت ملي پست و شركت الو پيك مدير عامل شركت الو پيك افزود: اين طرح از نمونه موفق اين طرح كه در شهر پاريس اتفاق افتاده الگو برداري شده . و رونمايي از اين طرح در روز ٢٧ ارديبهشت روز ملي ارتباطات و روابط عمومي خواهد بود.

 

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار