خانه سرباز صلح ایران از تلاشگران و فعالان کمک رسانی به آسیب دیدگان زلزله اخیر در غرب کرمانشاه تجلیل کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۲:۲۶ کد خبر : 3927

خانه سرباز صلح ایران یک سازمان مردم نهاد است که در سال ۱۳۹۳ با همکاری تنی چند از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس و حضور تعدادی از کهن سربازان دفاع مقدس ایجاد شد.
در این آیین که امروز سه شنبه همزمان با پنجم دیماه روز ایمنی و کاهش اثرات بلایای طبیعی برگزار شد از تلاشگران عرصه نوع دوستی و کمک رسانی به حادثه دیدگان زلزله اخیر شهرهای سرپل ذهاب و ازگله واقع در غرب کرمانشاه تجلیل شد.
در این مراسم همچنین جمعی از فعالان اجتماعی، مدیران دولتی و برخی از فرماندهان نیروهای مسلح که در رسیدگی به آلام مردم زلزله زده غرب کرمانشاه فعال بودند، حضور داشتند.
قدردانی از حس نوعدوستی و وطن پرستی قهرمانان، هنرمندان، مدیران دولتی، نیروهای مسلح، همه اقشار جامعه و فعالان اجتماعی که خدمات شایان توجهی در خصوص یاری رساندن به زلزله زدگان غرب کرمانشاه داشتن از اهداف برگزاری این مراسم تجلیل عنوان شده است.
در این مراسم امیر سرتیپ احمد دادبین فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش، امیر سرتیپ دوم ستاد حمیدرضا سلمانی معاون اجرایی نیروی زمینی ارتش و جمعی از هنرمندان و ورزشکاران حضور داشتند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار