نخستین جشنواره ملّى «فیلم کوتاه امید» سرآغاز توجه یک رویداد سینمایى به «مدیریت بحران» در کشور و کاهش آسیب‌های بعد از حوادث و بحران‌ها است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۸ کد خبر : 3916

متن پیام علیرضا تابش بدین شرح است:

بنام خالق زیبایى‌ها

کشور ما حادثه‌خیز است و آثار هنرمندان شاخص و رسانه ها در ارتقای افکار عمومی و بالا بردن اطلاعات و حساسیت آنها می‌توانند نقش موثری داشته باشند.

در پهنه‌ی کهن تاریخ این مرز و بوم سترگ، با اتکالِ ناس به رب الناس، نامرادی‌ها، ره به سوی مراد و بحران‌ها، با تکیه بر تدبیر و دوراندیشیِ مردانِ مرد، راه به فرصت می‌جوید.

قدر می‌شناسیم و ارج می‌نهیم عنایت هنرمندان فیلمساز را به تصویر و هنرهای نمایشی تا آرامش و امید را برای مردمی که شایستگی‌هایش را دارند به ارمغان می‌آورند.

نخستین جشنواره ملّى «فیلم کوتاه امید» می‌تواند سرآغاز توجه یک رویداد سینمایى به مدیریت بحران در کشور و کاهش آسیب‌های بعد از حوادث و بحران‌ها باشد.

همزمان با پایانِ کارِ این جشنواره در شهر تاریخى یزد دارالعباده‌ى ایران، بار دیگر از هنرمندان و سینماگران نجیب ایرانی، اصحاب رسانه و گروه‌های مرجع هنری دعوتی دوباره می‌کنم؛ برای تحقق پویش ایمنی، امید و مدیریت بحران، چهره‌هایی که همواره در تلاش براى «خیر جمعى» پیشگام‌ترین پیشگامان هستند، چرا که نقش هنر و رسانه در گسترش دانایی و ارتقای ایمنی هموطنان برجسته و موثر است.

فرصت را مغتنم شمرده برای هنرمندان و میزبانانی که سابقه درخشانی در نیکوکاری دارند برای برگزاری موفق این رویداد فرهنگی از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون می‌طلبم.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار