در سفر یک روزه استاندار تهران به شهرستان رباط کریم پروژه های عمرانی و خدماتی در این شهرستان مورد بهره برداری و کلنگ‌زنی قرار گرفت.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۲ کد خبر : 39050

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران امروز پنجشنبه در راستای افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی و همچنین شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان رباط کریم به این شهرستان سفر کرد.

مقام عالی دولت در استان تهران در این سفر با همراهی نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی ، ساداتی فرماندار این شهرستان و همچنین ترابی امام جمعه رباط کریم  هفتاد و دو پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۲ میلیارد تومان را مورد بهره‌برداری قرار داد.

در این سفر پروژه های عمرانی و خدماتی اعم از پروژه فاز نخست میدان شهید حسین همدانی با وسعت ۲۱ هزار متر مربع و ۱۵ میلیارد ریال اعتبار، پروژه کلنگ‌زنی بزرگراه آیت الله خامنه ای، پروژه پارک غدیر با ۷ هزار و ۶۰۰ مترمربع مساحت، کلنگ زنی پروژه سالن ورزشی محله وحیدیه شیرین در، پروژه پارک حافظ با ۳ هزار و ۵۵۳ متر مربع مساحت، پروژه پارک گردشگری با ۱۹ هزار متر مربع مساحت و کلنگ زنی پروژه ساختمان آتش نشانی رباط کریم مورد بهره برداری قرار گرفت.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار