۳۱ فروردین ۱۳۹۸ بانک آینده، ۶ (شش)هزار میلیارد ریال اعتبار ویژه برای اعطای تسهیلات در مناطق سیلزده، در قالب بسته اعتباری خدمت، تخصیص داد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۴ کد خبر : 39029
به گزارش راه مردم ؛ بانک آینده، بهمنظور تحقق بخشی از مسئولیتهای اجتماعی خود و در راستای جبران بخشی از آلام خسارتهای مادی وارده به سیلزدگان در ۶ استان لرستان، گلستان، خوزستان، ایلام، فارس و کهگیلویه و بویر احمد، اعطای تسهیلات ارزانقیمت با شرایط ویژه در قالب «بسته اعتباری خدمت»، در نظر گرفته است.
این بسته اعتباری خدمت ۶ (شش)هزار میلیارد ریالی برای تأمین مالی آسیبدیدگان از سیل فروردینماه سال ۱۳۹۸، بابت تعمیر و بازسازی منازل مسکونی یا محل کار و خرید وسایل و ملزومات زندگی اختصاص داده شده  است.
سقف این تسهیلات برای انجام تعمیرات و بازسازی ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال و برای خرید ملزومات  زندگی حداکثر ۳۰۰ (سیصد) میلیون ریال، با نرخ سود ۱۲ (دوازده) درصد و با ۱۲ ماه دوره تنفس است و بازپرداخت آن در اقساط ۴۸ ماهه و جمعاٌ ۵ سال، پیشبینی شده است.
سقف این تسهیلات، برای هرکدام از استانهای لرستان، گلستان و خوزستان، مبلغ ۱۵۰۰ (یکهزار و پانصد) میلیارد ریال  و برای سه استان دیگر نیز، هر کدام، مبلغ ۵۰۰ (پانصد) میلیارد ریال، تعیین گردیده است.
شایان ذکر است؛ پیش از این نیز، مبلغ ۵/۱۲ (دوازده و نیم) میلیارد ریال کمک نقدی، به هموطنان سیلزده، از سوی بانک آینده، اهدا شده و تسهیلات دریافتی توسط خسارت دیدگان از سیل به مدت دو سال تمدید و جرایم دیرکرد آنها نیز بخشوده شده است.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار