گروه خودروسازي سايپا که پیش از این به مشتریان خود که موعد تحویل خودروی آنان بهمن و اسفند ۹۷ بود، وعده تخفیف ۲۰ و ۱۵ درصدی داده بود، به وعده خود عمل کرد و جزييات اعمال این تخفيف‌‌ها را اعلام كرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۲ کد خبر : 37846

به گزارش راه مردم ، در این طرح براي خودروهاي سايپا ۱۳۱، سايپا ۱۳۲، سايپا ۱۵۱ و تيبا صندوق‌دار با موعد تحويل بهمن ماه تخفيف ۲۰ درصدي درنظر گرفته شده كه با صدور دعوتنامه‌هاي ثبت‌نام كنندگان و تكميل وجه، اين خودروها با ميزان تخفيف مذكور تحويل خواهد شد.

براین اساس خودرو سايپا ۱۳۱ در بهمن‌ماه ۳۷ ميليون و ۱۰۰ هزار تومان بوده كه با اعمال تخفيف ۲۰ درصدي، دعوتنامه اين خودرو با تخفیف ۷ ميليون و ۴۲۰ هزار توماني صادر شده است؛ ضمن اين‌كه، سايپا ۱۳۲ كه در بهمن‌ماه ۳۷ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان بوده، با تخفيف ۷ ميليون و ۵۶۰ هزار توماني به دست مشتريان خواهد رسيد.

همچنین وانت سايپا ۱۵۱ با قيمت ۳۸ ميليون توماني بهمن‌ماه و تخفيف ۷ ميليون و ۶۰۰ هزار توماني و تيبا صندوق‌دار نيز كه ۴۰ ميليون و ۴۰ هزار تومان قيمت داشته با ۸ ميليون و ۸۰ هزار تومان تخفيف، تحويل ثبت‌نام‌كنندگان خواهد شد.

سايپا ۱۳۱ ، سايپا ۱۳۲، سايپا ۱۵۱ و تيبا صندوق‌دار در اسفندماه به‌ترتيب ۳۷ ميليون و ۱۰۰ هزار تومان، ۳۷ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان، ۳۹ ميليون و ۹۰۰ هزار تومان و ۴۱ ميليون و ۶۰۰ هزار تومان قيمت داشته‌اند كه با اعمال ۱۵ درصد تخفيف ويژه اين ماه، با قيمت‌هاي ۳۱ ميليون و ۹۱۶ هزار تومان، ۳۲ ميليون و ۵۱۱ هزار تومان، ۳۴ ميليون و ۳۲۸ هزار تومان و ۳۵ ميليون و ۸۰۳ هزار تومان، به مشتريان تحويل خواهند شد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار