حضور پررنگ سایپادیزل در دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و راهسازی تهران

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۸:۵۱ کد خبر : 3582
مدیر بازاریابی سایپادیزل گفت: این شرکت با نمایش محصولات جدید و متنوع خود، در دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و راهسازی تهران حضوری پررنگ و فعال خواهد داشت.

به گزارش سایپا نیوز؛بهمن احمدنیا مدیر بازاریابی این شرکت در گفتگویی ضمن اعلام خبر فوق افزود: سایپادیزل در دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و راهسازی تهران، علاوه بر نمایشکامیون فوق سنگین ولووFH750 که اخیراً بعنوان قوی ترین کامیون ایران رونمایی گردید، با نمایش و معرفی ۸ خودروی سنگین دیگر، آخرین دستاوردهای نوین صنعتگران خود را در معرض دید عموم قرار خواهد داد.

وی افزود: با توجه به تخصصی بودن این نمایشگاه و حضور فعالان حوزة حمل و نقل و راهسازی کشور، شرکت سایپادیزل با سبدی متنوع از محصولات و مطابق با نیاز حوزه های مهم زیرساخت کشور،خودروهای خود را در سگمنت و کاربری های مختلف به نمایش خواهد گذارد تا بتواند درخواست های موجود دراین بخش از بازاررا پوشش دهد.

احمدنیا اضافه کرد: این محصولات در بخش کشنده: شامل کامیون های ولوو FH750، ولووFH500‌، ولوو FH460، ولوو FM460 و کاوه KT420می باشند. همچنین در بخش کمپرسی کامیون ولوو FMX، در حوزهباری کامیون های ولوو FM460 و رنو D Wide و کامیونت فوتون نیز بعنوان محصول ردة سبک سایپادیزل، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

مدیر بازاریابی سایپادیزل تاکید کرد: با توجه به گردهمایی بخش های متنوعی از صنایع و حوزه های مرتبط با حمل و نقل و نیز عملیات حمل و نقل، راهسازی، راهداری و صنایع وابسته در این نمایشگاه، بستر مناسبی برای ایجاد تعامل سازنده و برقراری ارتباط همکاری میان خودروسازان تجاری و نهادها و سازمان ها مهیا شده است که سایپادیزل با این هدف در رویداد یاد شده حضور خواهد داشت.

گفتنی است، دومین نمایشگاه بین المللیحمل و نقل و راهسازی تهران،همزمان با هفته حمل و نقل و از ۲۶ لغایت ۲۸ آذرماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد که شرکت سایپادیزل در فضای باز نمایشگاهی، میزبان بازدیدکنندگان محترم خواهد بود.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار