شرکت نفت ایرانول موفق به تولید روغن کشتی برای نخستین بار در کشور با همکاری شرکت پتروناس شد .

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۷ کد خبر : 3574

به نقل از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، اولين محصولات مشترك دريايي توليدي شركت نفت ايرانول و شركت پتروناس در حاشیه نمايشگاه صنايع دريايي و دريانوردي كيش با حضور مديران ايرانول ، مديران كنترل كيفيت و تحقيقات و مدير منطقه اي شركت پتروناس رونمايي شد.
محصول مشترك دريايي توسط شركت پتروناس آزمايش و تاييد شده و پتروناس اين محصولات را به لحاظ كيفي معادل با محصولات خود معرفي كرده كه داراي تاييديه از wartsila و MAN مي باشند.
با دريافت تائيديه پتروناس بر روي محصولات مشترك از اين پس تمام كشتي هايي كه از اين محصولات استفاده نمايند، مي توانند محصول معادل پتروناس را در تمام بنادر در سراسر جهان سرريز نمايند.
ايرانول اولين شركت روانكار است كه با همكاري پتروناس توانست براي اولين بار در كشور روغن دريايي با تائیدیه های بین المللی توليد کند .
مهندس علي کاظمی، مدیر بازاریابی، فروش و صادرات شرکت نفت ایرانول  اظهار داشت: این تفاهم‌نامه شکل‌گرفته میان ایرانول و پتروناس در راستای سیاست‌های کلان کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی، اشتغالزایی و جلوگیری از خروج ارز منعقد شده است.و سالانه از خروج ۴۰  میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می کند و تولید گریس و روغن های صنعتی و موتوری نیز با  همکاری پتروناس جزوه برنامه ماست.
مهندس عظیمی پور، مدیرعامل شرکت روانکاران احیاء سپاهان نيز گفت: این شرکت زیرمجموعه شرکت نفت ایرانول است که در زمینه تولید روغن‌های صنعتی، موتورهای بنزینی و دیزلی و همچنین گریس فعالیت می‌کند.محل تولید محصولات مشترک ایرانول و پتروناس شرکت روانکاران احیاء سپاهان تعیین شد و بعد از انعقاد تفاهم‌نامه، توان تولید روغن‌های دریایی در کشور را خواهیم داشت و یکی از بزرگترین محاسن این اتفاق دراختیار داشتن تاییديه بین‌المللی است تا کشتی‌هایی که تردد برون مرزی دارند بتوانند از این مزیت استفاده کنند.
گفتنی است؛ شركت پتروناس از بزرگترين شركت هاي توليد كننده انواع روانكار در جهان مي باشد كه ساليانه نزديك به يك ميليارد ليتر انواع روانكارهاي موتوري، بنزيني، ديزلي، صنعتي، توربين، ترانسفورماتور و گريس را توليد و به فروش مي رساند به طوريكه در اروپا بيشترين سهم بازار را در اختيار دارد و انواع محصولات با تائيديه OEMs مانند مرسدس بنز، BMW ، رنو، پژو را تامین مي كند و يكي از پر مصرف ترين روغن ها در خودروهاي بنز و BMW متعلق به اين شركت مي باشد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار