رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه سرمد ضمن حضور در مناطق سیل زده استان گلستان، از نزدیک از روال ارایه خدمت به هموطنان آسیب دیده اگاه شدند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۰۱:۲۴ کد خبر : 33156

 

 

 

 

 

 

در ابتدای این سفر، دکتر مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره و مهدی مهدوی مدیرعامل این شرکت، از مناطق سیل زده شهرستان های آق قلا و گنبد کاووس بازدید کردند و ضمن حضور در محل ارزیابی و پرداخت خسارت سیار شرکت بیمه سرمد در شهرستانهای مذکور، لزوم تسریع فرایند پرداخت خسارت به آسیب دیدگان را مورد تاکید قرار دادند.

 

به منظور تسریع در خدمت رسانی به هم وطنان سیل زده و با دستور مدیرعامل، ارزیابان خسارت بیمه سرمد در شهرستان گنبد کاووس استان گلستان نیز مستقر شدند.

 

همچنین در طی این بازدید، مدیرعامل و هیات همراه با حضور در منزل مسکونی یکی از زیاندیدگان شرکت بیمه سرمد در شهرستان آق قلا، از نزدیک خسارات وارده را مورد بررسی قرار داد و راهکارهایی در جهت تسریع در پرداخت خسارت وارده ارائه داد.

 

بازدید از محل نمایندگی های ۱۸۸۹ و ۱۹۱۱ بیمه سرمد که در سیل اخیر استان گلستان دچار خسارت شده بودند و اعطای تسهیلات ویژه برای جبران خسارت وارده، از دیگر اقدامات مثبتی بود که در طی این سفر صورت گرفت.

 

در طی این سفر استانی، نشست مشترکی نیز با کریم مدیر امور شعب بانک صادرات استان گلستان برگزار شد.

 

کاتب و مهدوی در این نشست هم اندیشی، علاوه بر بررسی راهکارهای پرداخت خسارت در کوتاهترین زمان ممکن به سیل زدگان، مباحث دیگری همچون نحوه پرداخت هزینه های درمانی پرسنل بانک صادرات استان گلستان به دلیل عدم عقد قرارداد مراکز درمانی دولتی در استان و گسترش همکاری در صدور بیمه های مرهونات را مورد بررسی قرار دادند.

 

مجید حبیبی معاون فنی بیمه های اموال نیز در این بازدید، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه سرمد را همراهی کرده بود.

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار