به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، برنامه فرهنگی «زندگی ایرانی به روایت سینما» با همكاری انستیتو فیلم آلمان، شرکت فیلم‏سازی وروانی و بنیاد سینمایی فارابی، در محل موزه سینمای شهر فرانکفورت آلمان برگزار شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۲ کد خبر : 3304

به گزارش راه مردم

در برنامه «زندگی ایرانی به روایت سینما» سه فیلم سینمایی ایرانی به پخش کنندگی بنیاد سینمایی فارابی به نمایش درآمد و ۵ پنل گفت‌وگو و نشست برگزار شد.

همچنین در حاشیه این برنامه فرهنگی، ملاقات‌های متعددی توسط امیر اسفندیاری، معاون بین‏الملل بنیاد سینمایی فارابی و با حضور اصحاب سینما و تلویزیون به انجام رسید.

حضور مدیران برخی از شبکه‌های تلویزیونی از جمله مدیر شبکه تلویزیونی «گالیلو» و به همراه تعدادی از کارگردانان سینمای آلمان، همچنین تهیه‌کنندگان و برخی از فعالان و مسئولان بخش‌ همکاری‌های بین‌الملل شرکت‌های فیلم‏سازی در حاشیه برنامه گفت‌وگو با معاون بین‏الملل بنیاد سینمایی فارابی، نشان از توجه و رویکرد نسبتاً مناسب مخاطبان آلمانی از این برنامه فرهنگی و سینمایی داشت.

این برنامه با استقبال خوب مخاطبان در برنامه نمایش فیلم‌ها و بحث‌های تخصصی روبرو شد.

در برنامه «زندگی ایرانی به روایت سینما» پس از بررسی‌های متعدد و هماهنگی با طرف‌های آلمانی از جمله کارشناسان انسیتو فیلم آلمان، فیلم‌های «پدر آن دیگری» (یدالله صمدی)، «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» (حمید رضا قربانی) و «خداحافظی طولانی» (فرزاد موتمن) به نمایش درآمد.

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. […] برنا «زندگی ایرانی به روایت سینما» در فرانکفورت برگزار… […]

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار