بیمه سرمد در ۹ ماهه نخست سال ۹۷ عملکرد خیره کننده ای در سودآوری داشته است، بررسی صورتهای مالی پایان آذرماه این شرکت نشان می دهد، سود عملیاتی بیمه سرمد در زمان یاد شده حدود ۲۰۰ درصد و سود خالص این شرکت ۳۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۶ کد خبر : 32522

 

 

 

 

 

 

سود عملیاتی این شرکت در پایان آذرماه سال ۹۷، به ۲۹۳ میلیارد و ۶۲۲ میلیون ریال رسید، در حالی که در آذر سال ۹۶، حدود ۱۰۱ میلیارد ریال بود که بالغ بر ۱۸۸ درصد رشد نشان می دهد. سود خالص بیمه سرمد نیز در ۹ماهه نخست سال به رقم ۳۸۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون رسید که این رقم در مدت مشابه سال قبل ۹۷ میلیارد و ۴۵۴ میلیون ریال بوده که ۲۹۶ درصد افزایش داشته است.

سود خالص هر سهم این شرکت نیز در آذرماه سال جاری به رقم ۲۵۸ ریال رسید که ۱۶۶ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است. بر این اساس، هر سهم شرکت بیمه سرمد در تاریخ ۲۰ اسفندماه سال ۹۷، به قیمت ۱۵۳۸ریال در بازار فرابورس ایران با نماد «وسرمد» خرید و فروش شده که نسبت به ابتدای سال جاری، رشد حدود ۴۰ درصدی را تجربه کرده است.

بر اساس این گزارش، عواملی چون رشد پرتفوی تولیدی، مدیریت صحیح هزینه‌‌ها، حفظ توانگری مالی و رشد متناسب شبکه فروش، منجر به افزایش سود عملیاتی شده است. همچنین ارائه سود منطقی در بیمه های زندگی به همراه سریع ترین زمان در ارائه تسهیلات از محل این بیمه نامه و دستیابی به سهم ۱٫۲ درصدی از بازار بیمه کشور در کنار فروش ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال بیمه نامه، با رشد ۵۰ درصدی در این بخش، از دیگر دستاوردهای بیمه سرمد در سال ۹۷ بوده است.

دستاوردهای بیمه سرمد در بخش سودآوری، بیانگر نظارت صحیح بر نحوه ارائه خدمات بیمه گری و مدیریت درست منابع سرمایه گذاری این شرکت بوده است که این روند در سال ۹۸ نیز ادامه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار