شرکت خودروسازی بایک چین که شریک شرکت دیار خودرو است و در حال حاضر خط تولید محصولات آن در شهر گلپایگان قرار دارد با مجموعه ای از خودروهای جدید به نمایشگاه تهران آمد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۴ کد خبر : 3215

به گزارش راه مردم

شریک تجاری دیار خودرو با هشت محصول وارد ایران شد

شرکت خودروسازی بایک چین با رونمایی از هشت محصول جدید خود در دومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران که از پنجم تا دهم آذر ماه در محل نمایشگاه شهر آفتاب تهران در حال برگزاری است از شراکت این خودرو سازی چینی با شرکت دیار خودرو ایران و ارائه محصولات و همچنین خدمات پس از فروش در ایران خبر داد.

بایک از ۶ خودرو جدید در کلاس های  شاسی بلند فول سایز، کراس اوور، سوپر مینی، سدان پرده پرداشت تا نوید حضوری پر رنگ در بازار ایران در آینده نزدیک را داده باشد.

مسئول دفتر خاورمیانه این شرکت خودروساز چینی با بیان اینکه ایران می تواند به بزرگترین شریک خودوریی این کشور تبدیل شود،گفت:صنعت خودروسازی چین در چند دهه گذشته توانسته از نداشتن به داشتن و سپس به فناوری بالا ارتقا یابد و این مهم را مدیون اخذ فناوری های برتر از برندهای معتبر و برتر خودرویی جهان است.

او در ادامه گفت: شرکت بایک امسال در لیست پانصد شرکت برتر دنیا در جایگاه ١٣٧ قرار گرفت و به دنبال ارتقا جایگاه خود به واسطه ی شراکت با ایران هستیم و امیدواریم بتوانیم تا سال ٢٠٢٠ میلادی ایران را به عنوان مرکز خدمات رسانی بایک در خاورمیانه معرفی کنیم..
همچنین نماینده شهر گلپایگان در مجلس شورای اسلامی به عنوان میهمان ویژه شرکت بایک در نشست مطبوعاتی این شرکت حضور داشت.

بختیاری، نماینده گلپایگان بیان نمود در برنامه پیش روی خود  به دنبال گسترش کارخانه های خودروسازی گلپایگان هستیم و در آینده نزدیک فعالیت های خودروسازی در گلپایگان با شرکتهای چینی گسترش خواهد یافت. اولویت ما راه اندازی خط تولید خودروهای برقی در آینده و پیش رفتن به سمت انرژی های نو در کشور می باشد .

شایان ذکر است که این شرکت دو محصول خود را در ایران با نام های فارسی سابرینا و سنوا با همکاری شرکت دیار خودرو در شهر گلپایگان تولید می‌کند.

آقای حسین خلیفی نماینده اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران در کشور چین نیز در پاسخ به سوال خبرنگار روزنامه راه مردم در خصوص خدمات پس از فروش این شرکت اظهار داشت : این شرکت سیاست ها و برنامه های مدونی را در نظر دارد که تا ماه آینده اجراییات آن اعلام خواهد شد . وی اشاره کرد شرکت بایک ۱۳۸ مرکز خدمات رسانی در ایران احداث خواهد کرد که بصورت شبانه روزی در تمام ایام هفته پاسخگوی مشتریان و آماده خدمت رسانی می باشند.

دومین نمایشگاه بین المللی خوردوی تهران روز گذشته با مشارکت ۴۸ شرکت داخلی و خارجی از ۱۶ کشور در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب گشایش یافت.

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. […] حضور شرکت خودرو سازی بایک در نمایشگاه شهر افتاب روزنا ر… […]

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار