علی صلاحی‌نژاد، مدیرعامل بیمه ملت در پیامی فرارسیدن ۲۲ اسفند، روز بزرگداشت شهدا را به ملت شریف ایران اسلامی و به خصوص خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۷ کد خبر : 31516

به گزارش راه مردم ؛ متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

پندار ما این است که ما مانده‌ایم و شهدا رفته‌اند
اما حقیقت آن است که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده‌اند…

شهید آوینی

 

امروز، روز زنان و مردانی است که در زندگی، راه عشق را برگزیدند. برای این انتخاب عاشقانه زندگی کردند و عاشقانه زیستن و عاشقانه رفتن را برگزیدند.
امروز، روز کسانی است که پایانشان آغازی شیرین در پی دارد.
۲۲ اسفند؛ سال‌روز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا است. روزی که باید آن را به محضر ملت شریف ایران اسلامی و به خصوص خانواده‌های مکرم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت. همانانی که با گذشتن از خود در راه دفاع از دین، جان دادند و روح گرفتند و از میان القاب رنگارنگ این دنیا، نام شهید را برگزیدند.
بدون شک عزت و سرفرازی ایران اسلامی و توسعه بخش‌های مختلف مرهون خودباوری برخاسته از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و جان‌فشانی‌های شهدای گران‌قدر و نیز از خودگذشتگی‌های جانبازان و ایثارگرانی است که در راه دفاع از کشور و میهن عزیز اسلامی‌مان از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند.
اینجانب به نمایندگی از همه تلاشگران بیمه ملت برخود وظیفه می‌دانم از پایداری و شکیبایی، صبر و صلابت و بصیرت خانواده‌های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران قدردانی نمایم.

علی صلاحی‌نژاد

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار