مازیار بیگلو با تاکید برغیرقانونی نبودن اقدام خودروسازان در تعیین قیمت جدید ۴ محصول گفت: نه تنها قطعه سازان چنین نظری دارند بلکه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نیز بر این موضوع اذعان دارد که قیمت جدید برخی خودروها متعلق به خودروهایی بوده که مشمول قیمت گذاری از سوی شورای رقابت نمی شوند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۹:۵۶ کد خبر : 31052

زهرا حسین زاده، راه مردم؛ مازیار بیگلو دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو از تحقق ۸۵ درصدی پرداخت تسهیلات به قطعه سازان خبر داد و تاکید کرد : خودروسازان با هر روز تاخیر در اعلام قیمت های جدید ضرری معادل ۱۰۰ میلیارد تومان را در کارنامه خود متحمل می شوند.

مازیار بیگلو با تاکید برغیرقانونی نبودن اقدام خودروسازان در تعیین قیمت جدید ۴ محصول گفت: نه تنها قطعه سازان چنین نظری دارند بلکه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نیز بر این موضوع اذعان دارد که قیمت جدید برخی خودروها متعلق به خودروهایی بوده که مشمول قیمت گذاری از سوی شورای رقابت نمی شوند بر این اساس کار غیرقانونی از سوی خودروسازان انجام نشده ضمن آن که بازار نیز بازخورد مثبتی به این اقدام نشان داده است.

در ادامه این مراسم دکتر حسین نجاری مدیرعامل ساپکو از آغاز تولید آزمایشی پژو ۳۰۱ در اواخر سال آتی خبر داد. وی افزود: بیشترین سهم خودروهای ناقص به پژو ۲۰۶ اختصاص دارد.
معصوم نجفیان مدیرعامل سازه گستر از هدفگذاری تولید روزانه ۲۵۰۰ خودرو تا پایان سال خبر داد و اعلام کرد: در حال حاضر حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار خودرو ناقص در گروه خودروسازی سایپا وجود دارد که بیشترین سهم این خودروها به پراید و تیبا اختصاص دارد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار