وضعیت درمان در کرمانشاه عادی است

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۵ کد خبر : 3088

 

حسینعلی سخندان مدیر داخلی بیمارستان ملی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : وضعیت درمان در منطقه زلزله زده استان کرمانشاه تمامی رسیدگی های اولیه صورت گرفته است و از نظر ماشین های امدادی و مشکلی در زمینه درمان وجود ندارد .
وی گفت :اینجانب به همراه اکیپ درمانی بیمارستان بانک ملی از زمان ورودمان به بیمارستان اسلام آباد مراجعه کردیم به دلیل تکمیل بودن نیروهای درمانی از اسلام آباد به منطقه سرپل ذهاب بیمارستان صحرایی اعزام شدیم و تا پاسی از شب همکارانمان در روز اول مشغول مداوا بودن و ساعت ۱۱ روز گذشته نیز اکیپ بیمارستان بانک ملی به روستاهای آسیب دیده سرپل که ۶۰ کیلومتر با مرکز فاصله داشت اعزام شدند و در طول مسیر از ۳۰ الی ۴۰ روستا جهت مداوای بیماران بازدید به عمل آوردیم .
حسینعلی سخندان مدیر داخلی بیمارستان بانک ملی یاد آورشد : عموم آسیب دیدگان و مصدومان به صورت سرپایی مداوا شدند و در حال حاضر مشکلی از نظر درمان وجود ندارد .
وی خاطر نشان کرد : ما از نظر درمان مشکلی نمی بینیم چراکه هلال احمر ، وزارت بهداشت و اکیپ های سایر دستگاه های اجرایی و خدمت رسان حضور دارند .
سخندان متذکر شد : مشکل اساسی این است که مردم دلهره این مهم را دارند که دوباره پس لرزه و یا زلزله ای رخ بدهد چراکه به همین جهت همه مردم در حال حاضر در چادر اقامت دارند و این را نباید فراموش کنیم که روزهای بسیار گرم اما شب های سردی را در این منطقه داریم که این معضل مردم را رنج می دهد و از نظر رسیدگی های خورد و خوراک به همه مردم آسیب دیده توجه ویژه ای می شود .
حسینعلی سخندان داخلی بیمارستان بانک ملی گفت : وضعیت در منطقه عادی شده است ولی ترس در بین مردم وجود دارد و کسی به منزل خودش نمی رود چون احساس خطر از نظر پس لرزه یا زلرله دارند .
وی افزود : اکیپ اعزامی ۱۱نفر از تهران است اما ۲ ماشین که یک ماشین امدادی آمبولانس ودیگری هم پول رسانی امورشعب بانک ملی را داریم .
بیمارستان بانک ملی به دستور مدیرعامل بانک ملی وقت بسیار خوبی را برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشگاه گذاشت و فعلا در منطقه حضور داریم .

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار