دروازه بان تیم ملی و باشگاه پرسپولیس می‌گوید قرارگرفتن نامش در بین ۱۵ دروازه‌بان برتر جهان افتخار بزرگی برای فوتبال ملی ایران است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۷ کد خبر : 2793

علیرضا بیرانوند درباره قرار گرفتن نامش در بین ۱۵ دروازه‌بان برتر جهان که توسط فیفا انجام شد، اظهار کرد: افتخار بزرگی است برای من که نامم در بین برترین‌های جهان باشد. مهم‌تر از خوشحالی برای من، این یک افتخار برای فوتبال ملی ایران است که یک دروازه‌بان ایرانی نامش در بین برترین‌های جهان قرار بگیرد.

وی در ادامه‌ افزود: همه این افتخار را مدیون عملکرد و حمایت خوب مربیان و کادر فنی و هم‌تیمی‌هایم در تیم‌ ‌ملی و پرسپولیس هستم که باعث شدند در بیشتر بازی‌ها کمتر گل دریافت کنم تا فیفا روی من نظر داشته باشد. حالا با این انتخاب، وظیفه‌ام سنگین‌تر شده تا بتوانم بیش از پیش شایستگی‌های خودم را نشان دهم. مطمئن باشید که از این به بعد بیشتر تلاش می‌کنم تا اشتباه کمتری درون دروازه‌ تیم‌ ‌ملی و پرسپولیس داشته باشم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان صحبت‌هایش درباره داربی هشتاد و پنجم هم، گفت‌: تیم ما الان شرایط بسیار خوبی دارد و همه چیز برای انجام یک بازی بسیار خوب در داربی هشتاد و پنجم مهیا است. همه بازیکنان هم قسم شده‌اند که بازی جذاب و تماشایی را به نمایش بگذارند. امیدوارم زمانی که داور سوت پایان بازی را به صدا در می‌آورد هواداران پرسپولیس خوشحال از ورزشگاه خارج شوند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار