شرکت بیمه دانا باقیمانده خسارت شرکت داروسازی “سها” به مبلغ ۲۵/۳۳۷/۵۲۰/۳۷۲ریال را به این بیمه‌گذار پرداخت کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۲ کد خبر : 25603
  به گزارش راه مردم ؛ چک پرداخت خسارت شرکت داروسازی سها در مراسمی که روز ۱۵ بهمن ماه امسال در محل این شرکت برگزارشد، توسط رئیس شعبه غدیر کرج و سرپرست منطقه ۹ بیمه دانا به بیمه‌گذار پرداخت شد.
بدین ترتیب رقم نهایی خسارت به مبلغ ۲۵۳/۹۶۴/۲۶۹/۵۳۷ریال به شرکت داروسازی سها پرداخت و پرونده مورد اشاره مختومه و بایگانی شد.
شرکت داروسازی سها، زیرمجموعه سازمان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۱۰دچار آتش سوزی شد که بلافاصله شعبه غدیر کرج با هماهنگی مدیریت بیمه‌های آتش‌سوزی نسبت به اعزام تیم ویژه ارزیابی خسارت اقدام کرد که پس از بررسی‌های اولیه و ارزیابی میزان خسارات وارده و بر اساس اصل حسن نیت، مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال بصورت علی‌الحساب به این بیمه‌گذار پرداخت شد.
پس از پرداخت چک خسارت اولیه، با توجه به میزان خسارات وارده و به مرور بر حسب برآورد خسارت آن بیمه‌گذار، بخش‌های دیگری از این خسارت طی سه مرحله به مبلغ ۵۰ میلیارد ریال،در سال ۹۴، ۵۰ میلیارد ریال دیگر در۹۵/۲/۲۸و بیش از ۲۸ میلیارد ریال نیز در تاریخ ۳/۹/ ۹۵به شرکت سها پرداخت شد.
آخرین مبلغ خسارت این بیمه‌گذار نیز که بیش از ۲۵ میلیارد ریال بود، در تاریخ ۱۵بهمن ماه جاری طی مراسمی به شرکت داروسازی سها پرداخت و پرونده مذکور مختومه و بایگانی شد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار