مسئول اجرای امور عمومی دولت در استان البرز ادامه بزرگراه همت را یکی از طرح‌های مهم این استان عنوان و اعلام کرد: در آخرین تصمیم مقرر شد یک اعتبار ۳۵ میلیاردی تومانی به صورت نقدی به این طرح اختصاص یابد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۱ کد خبر : 2448

محمدعلی نجفی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان که امروز پنجشنبه(۲۰ مهرماه) در استانداری البرز برگزار شد، روز ملی البرز و روز بزرگداشت حافظ را تبریک گفت و افزود: البرز از یک تاریخ غنی و ارزشمند برخوردار است.

نجفی در ادامه به وضعیت حساس کنونی البرز اشاره و اعلام کرد: این وضعیت در استان نوپای البرز دقت نظر بیشتر در تصمیم‌گیری‌ها را می‌طلبد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت شهرداری‌های استان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری باید در تصمیم‌گیری‌ها ملاحظات شخصی را حذف کنند و امانت‌دار مردم باشند.

استاندار البرز در مورد مسئولان دولتی نیز گفت: دولت به مسئولان از طرف مردم اختیاراتی را به امانت داده است، صیانت از این امانت یک تکلیف است.

نماینده عالی دولت در استان البرز تصریح کرد: ما در مقابل مردم مسئولیت داریم، نباید برنامه‌ای را با ملاحظات شخصی به صورت بلاتکلیف رها کنیم.

نجفی در پایان ادامه بزرگراه همت را یکی از طرح‌های مهم استان عنوان و اعلام کرد: در آخرین تصمیم مقرر شد یک اعتبار نقدی ۳۵ میلیاردی تومانی به صورت نقدی به این طرح اختصاص یابد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار