در جریان نخستین روز از رقابت های کشتی فرنگی جام تورلیخانوف در قزاقستان، سه فرنگی‌کار ایران با شکست مقابل رقبا، حذف شدند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۶ کد خبر : 2055

در جریان رقابت‌های روز نخست کشتی فرنگی جام تورلیخانوف در قزاقستان، میثم دلخانی در وزن ۵۹ و پیام بویری و شایان عفیفی در وزن ۷۵ کیلوگرم با شکست مقابل حریفانشان از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

در این روز از رقابت‌ها، مسابقات اوزان ۵۹، ۷۵ و ۹۸ کیلوگرم برگزار شد که میثم دلخانی نماینده کشورمان در وزن ۵۹ کیلوگرم در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل حریف قزاق شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. در وزن ۷۵ کیلوگرم شایان عفیفی با نتیجه ۴ بر یک مقابل حریف اوکراینی شکست خورد و حذف شد.

پیام بویری در وزن ۷۵ کیلوگرم نیز در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۲ از سد حریف خود گذشت اما در دور بعد مقابل کیم هیونگ وو قهرمان جهان و المپیک از کره جنوبی شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر، از دور رقابت‌ها کنار رفت.

رده‌بندی سه وزن نخست این مسابقات به شرح زیر است:

۵۹ کیلوگرم: ۱- کیم سئوگ هاک (کره جنوبی) ۲- روسلان ایتمگنوف (قزاقستان) ۳- نورسلطان کالمیرزایف (قزاقستان) و فیروز توختایف (ازبکستان)

۷۵ کیلوگرم: ۱- فاتح چنگیز (ترکیه) ۲- میندیا تسولوکیدزه (گرجستان) ۳- آرسن جلفالکیان (ارمنستان) و شماگی بولکوادزه (گرجستان)

۹۸ کیلوگرم: ۱- نیکیتا ملنیکوف (روسیه) ۲- دمیتری تیمچنکو (اوکراین) ۳- ارکین شایکنوف (قزاقستان) و دانیل سوتنیکوف (روسیه)

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار