سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی یک کارگاه مبل‌سازی در خیابان دماوند خبر داد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۲ کد خبر : 18302

به گزارش راه مردم ؛سید جلال ملکی  در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ وقوع حادثه حریق در یک کارگاه صنایع چوب در ساعت ۱۰:۱۶ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه تانکر آب و خودروی حامل تجهیرات تنفسی به محل حادثه در خیابان دماوند، خیابان ناصری اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه گفت:‌ پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که محل حادثه یک کارگاه دو طبقه تولید مبل به مساحت حدود ۱۲۰ متر در هر طبقه است که حریق در طبقه دوم آن رخ داده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات و ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه شعله‌های آتش در حال سرایت به طبقات پایینی و اماکن مجاور بود، گفت: با توجه به اینکه کانون حریق بخش رنگ‌کاری این کارگاه بود، اطفای حریق با سختی‌هایی روبه‌رو شده بود؛ اما آتش‌نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و سرانجام موفق شدند آتش‌ را تحت کنترل خود در آورده و آن را مهار کنند.

ملکی با بیان اینکه از سرایت آتش به اطراف جلوگیری شد، گفت: مدتی بعد عوامل آتش‌نشانی اقدام به اطفای حریق کرده و پس از لکه‌گیری و تخلیه دود به عملیات خود خاتمه دادند.

وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در حال بررسی است، تصریح کرد: خوشبختانه این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت.

 

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار