نشست تخصصی سالانه مدیران روابط‌عمومی معاونت‌ها، سازمان‌ها و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ١١ تا ١٢ آذرماه در استان مازندران در شهر ساری برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۷ کد خبر : 15618

در اولین روز این نشست(یک‌شنبه ١١آذرماه) در نوبت صبح به ترتیب سعید کوشش نماینده روابط‌عمومی استان‌ها، مسعود نجفی نماینده روابط‌عمومی معاونت‌ها و سازمان‌ها، مجید حسین‌زادگان سرپرست استانداری مازندران و همایون امیرزاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

سپس حسین انتظامی دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد مهدی احمدی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی به صورت ویدئو کنفرانس زنده به سخنرانی می‌پردازند.

آخرین برنامه روز اول نشست در نوبت صبح «کارگاه آموزشی مدیریت محتوا در پورتال سازمانی» با حضور امیر شفیعی خواهد بود.

این نشست در نوبت بعدازظهر روز اول با «کارگاه آموزشی با عنوان روابط عمومی الکترونیک و نقش روابط عمومی در فضای مجازی» با حضور دکتر حمید ضیایی‌پرور آغاز و با «کارگاه آموزشی با عنوان نقش روابط عمومی در فناوری‌های نوین» به پایان می‌‌رسد.

گفتنی است روز دوم این نشست(دوشنبه ١٢آذرماه) با «کارگاه آموزشی با عنوان نقدنویسی و جوابیه‌نویسی در مطبوعات» با حضور دکتر یونس شکرخواه آغاز و سپس با «نشست مناطق هفت‌گانه استانی و معاونت‌ها» ادامه پیدا می‌کند.  

همچنین این نشست دو روزه با «گزارش دبیران مناطق» و «جلسه پرسش و پاسخ و جمع‌بندی نشست دو روزه توسط همایون امیرزاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» و خواندن «بیانیه» به کار خود پایان می‌دهد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار