رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : احساس امنیت از خود امنیت مهم‌تر است که نیروی انتظامی این مهم را به مردم هدیه می کند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۱ کد خبر : 1521

علاءالدین بروجردی در دیدار سردار مهدیان نسب فرمانده انتظامی لرستان در بروجرد با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نیرویی مقتدر است که با جان و دل کار می‌کند و امنیت را به مردم هدیه می‌کند، اظهار داشت: خدمت در نظام جمهوری اسلامی عبادت است.

وی با تاکید بر اینکه احساس امنیت از خود امنیت مهم‌تر است، افزود: استان لرستان از استان‌های امن کشور است و اگر امروز احساس امنیت در کشور از رشد قابل قبولی برخوردار است، نشان از مشارکت جدی مردم در مقوله امنیت و تعامل با دستگاه‌های امنیتی به خصوص پلیس است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز، پلیس ایران اسلامی با اتکا به ایمان و تقوای الهی در انجام ماموریت‌های خود توانسته دستاوردهای قابل توجهی را کسب کند.

بروجردی برقراری امنیت پایدار در کشور را نتیجه تلاش شبانه روزی نیروی جان بر کف انتظامی و دستگاه‌های امنیتی برشمرد و اضافه کرد: پلیس تا حد توان، سهم خود را در ایجاد امنیت به انجام رسانده و برای پایداری امنیت در جامعه، همه اقشار و نهادها نیز باید سهم و نقش خود را به خوبی ایفاء کنند.

وی اقتدار و حضور ناجا در جامعه را نشان از آرامش و تجلی امنیت اجتماعی دانست و افزود: حفظ امنیت نظام و تداوم انقلاب، در گرو خدمات کارکنان ناجا در سراسر کشور است.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار