مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت امروز برگزار شد و اعضا کلیات برنامه و بودجه شرکت ارتباطات زیرساخت را برای سال آینده تصویب کردند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۱ کد خبر : 14916

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت دفاع پشتیبانی نیروهای مسلح و وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی،  برای بررسی بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور تمامی اعضای مجمع این شرکت تشکیل شد.

در ابتدای جلسه معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان رییس مجمع با توجه به اهداف شرکت از اعضای مجمع درخواست تطابق سرمایه گذاری ها با درآمدها متناسب با اهداف پیشنهادی کرد.

معاون برنامه ریزی شرکت ارتباطات زیرساخت به نیابت از رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت، به بیان برنامه ها و بودجه پیشنهادی سال آینده این شرکت با هدف تحقق و تامین زیرساخت های اصلی شبکه ملی اطلاعات و کسب سهم مناسب از ارتباطات منطقه ای پرداخت.

در ادامه این جلسه اعضای مجمع ضمن تصویب کلیات برنامه و بودجه، مقرر کردند جزییات درآمد و هزینه با رعایت بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۸ تنظیم و در سامانه مربوط به سازمان برنامه و بودجه کشور درج شود

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار