نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات ورزشی درحالی صبح امروز با حضور وزیر ورزش افتتاح شد که اوج بی‌نظمی و بی‌تدبیری را می شد در روز نخست آن مشاهده کرد!

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۳ کد خبر : 1472

یکی از نمایشگاه بین المللی که همه ساله با حضور شرکت های داخلی و خارجی در تهران برگزار می شود، «نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات ورزشی» است؛ نمایشگاهی که برای برگزاری دوره جدید آن هم مانند همیشه سر و صدای زیادی شد اما آغاز آن با بی نظمی و ناهماهنگی های زیادی همراه بود.

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی و تجهیزات ورزشی از امروز دوشنبه به طور رسمی در محل شبستان مصلی امام خمینی (ره) آغاز شد. طبق برنامه از قبل اعلام شده قرار بود افتتاح رسمی این نمایشگاه ساعت ١٠ صبح و با حضور وزیر ورزش انجام شود اما آماده نبودن نمایشگاه منجرر به تاخیر این مراسم و حتی حضور مسعود سلطانی فر در محل نمایشگاه شد.

فقط چند دقیقه به افتتاح نمایشگاه بین المللی بین المللی لوازم و تجهیزات ورزشی باقی مانده بود اما تقریبا هیچ یک از غرفه ها کامل نشده بودند به گونه ای که آماده میزبانی از بازدیدکنندگان باشند.

در اکثر غرفه ها هنوز جعبه ها و کارتن هایی که محصولات شان در آنها قرار داشت، دیده می شد. در راهروهای سالن برگزاری نمایشگاه بیشتر از هر چیز، سطل زباله که محتویات آن به بیرون ریخته شده بود، سطل های رنگ که ظاهرا از رنگ آمیزی چند روز پیش سالن و غرفه ها به جا مانده بود همراه با سیم و کابل های مربوط به برق کشی سالن و غرفه ها دیده می شد و البته کارگرانی که مشغول نظافت و آماده کردن نمایشگاه بودند!

همه اینها در حالی است که نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات ورزشی که توسعه و گسترش رشته های ورزشی مهمترین محور برپایی آن به حساب می آید، به عنوان بزرگترین نمایشگاه ورزشی حوزه خاورمیانه قدمت زیادی دارد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار