عرضه مکمل سوخت و فروش آن به مشتری از مرحله انتخاب و خواست مشتری هم گذشته و برخی جایگاه‌ها بدون این‌که نظر مشتری را بپرسند، به باز کردن پلمپ مکمل‌ها و خالی کردن آن در باک خودروی مشتری اقدام می‌کنند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۸:۴۰ کد خبر : 14644

کاری که برای مشتری از همه‌جا بی‌خبر حداقل ۳۰ هزار تومان آب می‌خورد!به گزارش راه مردم، شاید عدم عرضه بنزین سوپر در برخی جایگاه‌های سوخت در اواخر تابستان بود که تنور فروش مکمل‌های بنزین و اکتان‌افزاها را داغ کرد. جایگاه‌داران در پاسخ به درخواست متقاضیان برای بنزین سوپر سعی می‌کردند آن‌ها را به استفاده از مکمل و اکتان‌افزا متقاعد کنند و اصرار داشتند که مکمل‌ها جایگزین مناسب بنزین سوپر هستند.

در آن روزها اگر برای سوخت‌گیری به جایگاه‌ها مراجعه می‌کردید، حتما با سوال «مکمل بریزیم؟ « از سوی جایگاه‌دار مواجه می‌شدید.این ماجرا آنقدر شاخ و برگ گرفت که در همان زمان عرضه و فروش مکمل‌ها در جایگاه‌های سوخت غیرقانونی اعلام شد. هم‌چنین این موضوع مطرح شد که مکمل‌هایی که بعضا با عناوینی خاص و به نام شرکت‌های آمریکایی و آلمانی عرضه می‌شوند، محصولاتی‌اند که در کارگاه‌های زیرزمینی تولید می‌شوند.در آن روزها هرچند عرضه مکمل بنزین توسط جایگاه‌های سوخت غیرقانونی بود اما حداقل جایگاه‌داران برای مشتری حق انتخاب قائل می‌شدند و از آن‌ها درباره این‌که به استفاده از مکمل تمایل دارند یا خیر سوال می‌شد.

سوالی که اخیرا و با وجود این‌که عرضه بنزین سوپر به روال سابق بازگشته است، از این فرایند حذف شده و برخی از مخاطبان ایسنا خبر داده‌اند بدون این‌که از آن‌ها سوالی شود، جایگاه‌دار، به باز کردن پلمپ مکمل اقدام کرده و آن را در باک خودروی مشتری خالی می‌کند و در ازای آن تقریبا هزینه‌ای برابر با هزینه بنزین، برای مثال ۳۰ هزار یا حتی ۶۰ هزار تومان، از مشتری دریافت می‌کنند!

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار