گروه خودروسازي سايپا توانست براي نهمين بار عنوان صادركننده نمونه در كشور را از آن خود كند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۷ کد خبر : 14411

به گزارش راه مردم، در بيست و دومين همايش روز ملي صادرات كه باشعار ” صادرات، تجلي حمايت از كالاي ايراني” باحضور اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهور، رضا رحماني سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا سروش مديرعامل گروه خودروسازي سايپا و جمعي ديگر از مديران و دست‌اندركاران صنعت و اقتصاد كشور و همچنين جمعي از فعالان حوزه صادرات برگزار شد، گروه خودروسازي سايپا براي نهمين بار عنوان صادركننده نمونه كشور را از آن خود كرد.

سايپا براي نهمين بار صادركننده نمونه كشور شد

در اين همايش محمدرضا سروش مديرعامل گروه خودروسازي سايپا تنديس صادركننده نمونه كشوري را از دست معاون اول رئيس جمهور دريافت كرد.

گروه خودروسازی سایپا از سال ۱۳۸۹ رتبه اول فروش خودرو سواری در بازار عراق را به دست آورد و تا کنون این رتبه را حفظ کرده و پیشتر نیز ۲ بار به عنوان صادر کننده ممتاز کشوری انتخاب شده است.

ارزش کل صادرات گروه خودروسازی سایپا تا کنون نزدیک به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار بوده و تا کنون ۲۳۵ هزار دستگاه خودرو به حدود ۴۰ بازار هدف صادر شده است.

گروه خودروسازی سایپا در ۶ ماهه ابتدایی سال ۹۷ از نظر تعدادی به میزان ۴۳ درصد و از نظر ارزشی ۶۵ درصد رشد صادرات نسبت به دوره مشابه سال گذشته داشته است .

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار