اولین دوره مسابقات کبدی ارتش جمهوری اسلامی ایران با قهرمانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا ارتش جمهوری اسلامی ایران به کار خود خاتمه داد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۱ کد خبر : 13047

راه مردم؛این مسابقات که با همکاری فدراسیون کبدی و ارتش جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته بود در حالی به کار خود پایان داد که قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا  ارتش جمهوری اسلامی ایران به مقام نخست دست یافت و تیم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سکوی دوم نشست و جایگاه سوم هم به تیم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تعلق گرفت.

تیم نیروی دریایی هم عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد و آقای عمران مددی از تیم عقاب سریعترین بازیکن این دوره از  بازیها شناخته شد.

سرتیپ ۲ ستاد بیژن ساعدی رییس هیات کبدی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نشست خبری که بعد از پایان مراسم برگزار شد ضمن خوش آمدگویی به خبرنگاران و تسلیت به مناسبت ایام شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) بیان نمود: اولین دوره مسابقات کبدی ارتش با حضور تیم هایی از نیروهای زمینی، هوایی، قرارگاه پدافند ، دریایی و حفاظت اطلاعات ارتش برگزار شد که از بین افراد شرکت کننده نفرات برگزیده به مسابقات راه یافتند.

ایشان در ادامه افزود توان رزمی یکی از مولفه های نیروهای مسلح می باشد و هدف از برگزاری چنین مسابقاتی را در راس قرار دادن آمادگی جسمانی نیروهای ارتش عنوان کردند .

عباس فرهمندمهر دبیر فدراسیون کبدی کشور هم در ادامه نشست با تشکر از اصحاب رسانه و تسلیت ایام محرم افزود: در بخش بانوان و آقایان رنگ کبدی به طلایی تبدیل شده و این برای فدراسیون بسیار باعث سرافرازی و سربلندی می باشد.وی افزود: برنامه همکاری یکپارچه و منظمی را با ارتش در پیش رو داریم.

سرهنگ عزیزی هم در ادامه نشست اذعان نمود: استفاده از پرسنل کادری بهترین گزینه برای بالا بردن کیفیت فنی تیم ها می باشد که در تلاش هستیم این برنامه عملی شود وی در پاسخ به سوال خبرنگار راه مردم در خصوص تامین هزینه های مالی این مسابقات بیان نمود که توان مالی این مسابقات از طریق ارتش جمهوری اسلامی ایران سازمان دهی می گردد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار