شهربانو امانی گفت: شرکت شهروند با اقدامات موثری که در خصوص تنظیم بازار و نحوه عرضه کالا انجام داده گام مثبتی در بهبود معیشت شهروندان و ایجاد امنیت روانی جامعه برداشته است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۶ کد خبر : 13008

به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، شهربانو امانی در بازدید از فروشگاه شهروند بیهقی و مثبت خواندن عملکرد این فروشگاه در روند تنظیم بازار و حمایت از اقتصاد خانوار گفت: مسیر رو به رشد و اقدامات اثر بخشی که این رزوها در مجموعه فروشگاه های شهروند شاهد هستیم ماحصل فرصتی است که به مدیران جوان داده شده و بی شک آثار و نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به کمپین #یکی_برای_دوستم این پویش را برآمده از اصل نوع دوستی و همدلی مردم دانست و افزود: اجرای کمپین یکی برای دوستم که در فروشگاه های شهروند در حال انجام است برنامه مثبتی است که در راستای حمایت از تحصیل دانش آموزان شکل گرفته که می تواند در ادامه با همکاری دیگر سمن ها و موسسات خیریه توسعه پیدا کرده و به نحو احسن به شکوفایی برسد.

امانی با اشاره به شرایط پیش آمده در جامعه و نگرانی شهروندان از کمبود کالا گفت: شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه ایجاب می کند حمایت از اقتصاد خانوارها و وضع معیشتی مردم بیش از پیش مورد توجه واقع شود، مردم بابت تامین مایحتاج خود هیچ نگرانی نداشته باشند، اقلام اساسی و دیگر کالاها به وفور در فروشگاه ها موجود است و هیچ کمبودی در تامین کالا وجود ندارد.

وی در ادامه با تاکید بر اجرای برنامه ریزی های درست و هدفمند در راستای تنظیم بازار و کاهش فشار روانی ایجاد شده بر مردم افزود: شرکت شهروند با اقدامات موثری که در نحوه عرضه کالا و تنظیم بازار انجام داده است توانسته گام مثبتی در بهبود معیشت شهروندان و ایجاد امنیت روانی جامعه بردارد و امیدوار هستیم به زودی شاهد کاهش خرید های هیجانی شهروندان و تعدیل نحوه خرید مردم باشیم.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه بزرگترین سرمایه هر جامعه ای مردم آن هستند تصریح کرد: مردم در تمام این سال ها ثابت کردند که برای حمایت از همنوعان خود و رشد و تعالی کشورشان تمام سرمایه خود، ولو سرمایه انسانی یا مالی را هزینه می کنند و دوران هشت سال دفاع مقدس گواه روشنی بر این مدعاست که وفاق و همراهی بین مردم از هم گسستنی نیست.

شایان ذکر است شهربانو امانی در حاشیه بازدید از فروشگاه شهروند و بیهقی و گپ و گفت با کارکنان و مشتریان حاضر در فروشگاه در پویش مردمی حمایت از تحصیل کودکان نیازمند مشارکت کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار