فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری و جمع‌آوری بیش از ۳۳۰ خرده‌فروش و معتاد متجاهر در پایتخت خبر داد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۹ کد خبر : 1268

سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان موادمخدر با حضور در جمع خبرنگاران گفت: طی روزهای گذشته طرح برخورد با معتادان متجاهر و خرده‌فروشان موادمخدر در محدوده سرکلانتری‌های ۵، ۸ و ۱۰ که مناطق جنوب غربی تهران همچون میدان آزادی، شهرک ولیعصر، یافت‌آباد، فلاح، خلازیل و… را شامل می‌شود به مرحله اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح ۲۰۶ خرده فروش موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند، تصریح کرد: همچنین از این افراد ۱۱۵ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه بیش از ۱۳۰ معتاد متجاهر نیز از همین مناطق جمع‌آوری شده‌اند گفت: این افراد به مرکز بازپروری معتادان در فشافویه منتقل خواهند شد.

رحیمی در پاسخ به سوال ایسنا درباره کشفیات مخدر شیشه نیز گفت: از یک باند بیش از ۶ کیلوگرم مخدر شیشه کشف کردیم که این افراد دستگیر شده و با تشکیل پرونده به دادسرا منتقل خواهند شد. اعضای این باند قصد توزیع شیشه در سطح پایتخت را داشتند که ناکام ماندند.

وی با بیان اینکه برخی از معتادان جمع‌آوری شده اقدام به سرقت نیز کرده‌اند، تصریح کرد: از خانواده‌ها می‌خواهیم اطلاعات خود در حوزه مبارزه با موادمخدر را در اختیار پلیس قرار دهند تا ما با آنان برخورد کنیم.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار