بازیکن دو تابعیتی جدید تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه‌ای درباره حضور در اردوی تیم ملی و صمیمیت در آن به صحبت پرداخت.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۹ کد خبر : 1258

به نقل از سایت سوئدی زبان svenska، سامان قدوس بازیکن دو ملیتی و جدید تیم ملی ایران از سوی کارلوس کی‌روش برای دو بازی با کره جنوبی و سوریه به تیم ملی ایران دعوت شده است. قدوس روز دوشنبه راهی سئول شد تا تیم ملی را همراهی کند.

این بازیکن که در عضویت تیم اوسترساند است، در گفت و گویی درباره بازی برای تیم ملی ایران و انتخاب ایران به جای سوئد سخن گفته است.

سامان قدوس درباره آینده باشگاهی فوتبال خود گفت: قبل از بازی در لیگ اروپا پیشنهادهایی به دست من رسیده بود که زیاد بودند. ولی این موضوعی است که مدیر برنامه های من به آن می پردازد و من تمایلی به صحبت درباره آن ندارم. من دوست دارم در سوئد بمانم و در اوسترساند بمانم. با این حال اگر پیشنهادی فوق العاده به دستم برسد، ممکن است تصمیم دیگری بگیرم.

وی گفت: خوشحالم که در این مدت توانستم با حمایت مربیان خودم رشد کنم و به تیم ملی هم برسم. من مربیان مختلفی داشتم که در تیم های مختلف با آنها بازی کردم و الان خیلی خوشحالم که به این جایگاه رسیده‌ام و در تیم ملی بازی می‌کنم. اکنون که به تیم ملی رسیده‌ام تمام تلاشم را خواهم کرد تا بتوانم برای تیم ملی مفید باشم.

او درباره آشنایی با کارلوس کی روش و حضور در تیم ملی ایران گفت: من و کارلوس کی‌روش اخیرا خیلی در ارتباط بودیم، ولی ارتباط ما حضوری نبوده است. ما از طریق SMS با هم در ارتباط بودیم و دستیارش به سوئد آمد و با او ملاقات داشتم. در کل باید بگویم که تلاش زیادی کردیم تا مشکلات موجود بر سر ورود به تیم ملی ایران را حل کنیم و بتوانم در تیم ملی بازی کنم. او از من خواست تا به سئول بروم و با بازیکنان تیم ملی ایران آشنا شوم و این جو خیلی خوبی است که من دوست دارم آن را تجربه کنم.

قدوس ادامه داد: چیزهای خوب زیادی از ایران شنیدم و می‌دانم که ورزشگاه بزرگ آزادی چه شرایطی دارد. فقط می‌توانم بگویم که آزادی فوق‌العاده است. بی‌نهایت خوشحالم که برای تیم ملی ایران انتخاب شدم و می‌دانم که این مسئولیت سخت و بزرگی است که در اختیار من قرار گرفته است. جو خیلی خوبی در تیم ملی ایران است و من همین الان با سردار آزمون، علیرضا حقیقی دروازه بان ایرانی که در سوئد بازی می‌کند و اشکان دژاگه دوست شده‌ام.

بازیکن جدید تیم ملی ایران در پایان گفت: از کارلوس کی روش تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار داد تا بتوانم در تیم ملی ایران بازی کنم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا برای تیم مفید باشم. می دانم رقابت سختی در تیم ملی ایران است و بازیکنان خوب زیادی در تیم هستند و باید از فرصت به دست آمده استفاده کنم.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار