استاندار تهران در حاشيه افتتاح پروژه هاي عمراني-كشاورزي شهرستان ورامين به اعتبار سه هزار ميليارد توماني افتتاح طرح هاي عمراني استان در هفته دولت اشاره كرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۱ کد خبر : 12454

صبح امروز ٥ شهريورماه همزمان با چهارمين روز از هفته دولت استاندار تهران در سفر به شهرستان ورامين دو پروژه ميدان مركزي ميوه و تره بار بخش جواد آباد و طرح آبياري قطره اي روستاي حسن بيگ را افتتاح كرد.

محمدحسين مقيمي در حاشيه مراسم افتتاح با اشاره به اينكه پروژه هاي كشاورزي از اهميت ويژه اي برخوردار است گفت: توصيه به كشاورزان براي كشت محصولاتي با نياز كمتر به آب و استفاده از آبياري قطره اي مورد توجه است.

وي افزود: طرح آبياري قطره اي در روستاي حصار حسن بيگ بخش جوادآباد امروز افتتاح شد و با اين طرح ميزان آبياري محصولات از دو هكتار كشت به ١١ هكتار افزايش يافته است و تحولي در كشاورزي به حساب مي آيد.

مقيمي ادامه داد: يك سوم زمين هاي كشاورزي استان تهران در آبياري تحت فشار است و هرچه از طرح هاي كشاورزي نوين حمايت شود بهره وري در صنعت كشاورزي افزايش مي يابد.

استاندار تهران در ادامه سخنانش به تلاش دشمن براي استفاده از روش هاي تحريم براي  جلوگيري از توليد اشاره كرد و گفت: كشاورزان و صنعتگران به هدف دشمن آگاه هستند و بايد مديران و كارشناسان دستگاه ها موانع در مقابل توليد را مرتفع كنند.

وي با تأكيد بر جلوگيري از معطل ماندن واحدهاي توليدي به اهميت تعامل دولت با توليدكنندگان اشاره كرد و افزود: تعامل با صنعتگران، كشاورزان مديران كارگاه هاي توليدي و هتل ها و مراكز گردشگري و تفريحي بايد در اولويت باشد .

مقيمي در بخش ديگري از سخنانش به اعتبار سه هزار ميليارد توماني افتتاح طرح هاي عمراني در هفته دولت اشاره كرد و گفت:در هفته دولت براي پروژه هاي مسكن مهر يكهزار ميليارد تومان، ٨٠٠ ميليارد تومان اعتبار براي پروژه هاي عمراني در بخش انرژي، آب، راه، بيمارستان و مدرسه و ساير اعتبارات براي طرح هاي اقتصادي در بخش  خصوصي كشاورزي،صنعت و گردشگري در نظر گرفته شده است.

استاندار تهران در پايان سخنانش از تلاش خيرين در به سرانجام رساندن بسياري از پروژه ها تشكر كرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار