همزمان با آغاز هفته دولت، طرح های شاخص شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در بخش‌های بهینه سازی و احداث شبکه برق‌رسانی با اعتباری بالغ بر ۸۲۲ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۴ کد خبر : 12418

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در قالب شش طرح نسبت به احداث، اصلاح و بهینه‌سازی پست‌های هوایی و زمینی، خطوط فشار ضعیف و فشار متوسط و همچنین راه‌اندازی سامانه مانیتورینگ پیک بار به صورت آنلاین اقدام کرد.
حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در این خصوص گفت: هفته دولت، فرصتی مناسب برای خدمتگزاری به مردم شریف ایران است و این شرکت با برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم در راستای بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های قابل افتتاح در این ایام با هدف ارائه خدمات با کیفیت به مردم و قدردانی از خدمات دولت، اقدام کرده است.
وی افزود: احداث ۱۵۰ دستگاه پست جدید، اصلاح و بهینه سازی ۷۰ دستگاه پست فشار متوسط، احداث ۴۵ کیلومتر شبکه جدید و ۶۰ کیلومتر اصلاح شبکه فشار ضعیف، احداث ۱۱۰کیلومتر شبکه جدید و ۳۵۰ کیلومتر اصلاح شبکه فشار ضعیف، احداث ۲۱ فیدر فشار متوسط، تامین برق ۵۷ هزار مشترک جدید و افزایش قدرت، از جمله طرح های قابل افتتاح در هفته دولت می باشد.
وی ضمن تاکید  بر اجرای طرح‌ها  بر اساس اولویت و انجام هزینه ها بر مبنای بودجه و برنامه محور بودن؛ تصریح کرد: رعایت استانداردها و قوانین در اجرای طرح های جاری و سرمایه ای، توانمند سازی پیمانکاران، استاندارد سازی شبکه برق رسانی و بهینه سازی تجهیزات و همچنین مدیریت هزینه ها با استفاده از منابع و امکانات موجود از جمله مواردی است که ما را در تحقق اهداف شرکت یاری می رساند.
مدیرعامل شرکت همچنین از راه اندازی سامانه مانیتورینگ پیک بار به صورت آنلاین خبر داد و گفت: اهمیت اجرایی کردن برنامه‌های عملیاتی برای پروژه‌های کاهش پیک بار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چراکه برقراری شبکه برق پایدار به‌منظور آسایش شهروندان یکی از مهم‌ترین اهداف متولیان حوزه برق کشور محسوب می‌شود و این در حالی است که در مسیر تامین برق پایدار و اجرای تکالیف تعیین شده، باید مولفه‌هایی همچون بهره‌گیری بهینه از منابع انسانی کارآمد و متعهد، استفاده بهینه از سرمایه‌ها، صرفه‌جویی در مصارف و به‌کارگیری مناسب‌‌ترین سیستم‌ها و روش‌های مدیریتی نوین در نظر گرفته شود.
صبوری افزود: در همین راستا سامانه راه اندازی سامانه مانیتورینگ پیک بار به صورت آنلاین با هدف کنترل و پایش پایداری در تامین برق مشترکین، کنترل هوشمند نقاط حساس و آسیب پذیر در مرکز دیسپاچینگ این شرکت مورد بهره برداری قرار گرفته است.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار