شهردار منطقه شش با اشاره به تمهیدات مورد نظر برای آماده سازی منطقه برای استقبال از مهر ۹۷ گفت: با شروع مهر و آغاز فعالیت مدارس، مجوزهای حفاری در سطح منطقه و در نزدیکی مراکز آموزشی با محدودیت رو به رو خواهد شد و بر همین اساس دستورالعمل اجرایی برای دستگاه های خدمت رسان ابلاغ می […]

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۳:۴۶ کد خبر : 12270

شهردار منطقه شش با اشاره به تمهیدات مورد نظر برای آماده سازی منطقه برای استقبال از مهر ۹۷ گفت: با شروع مهر و آغاز فعالیت مدارس، مجوزهای حفاری در سطح منطقه و در نزدیکی مراکز آموزشی با محدودیت رو به رو خواهد شد و بر همین اساس دستورالعمل اجرایی برای دستگاه های خدمت رسان ابلاغ می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، محمدرضا دهداری پور با اشاره به وجود تعداد بالایی از مدارس و مراکز آموزشی دولتی و خصوصی در  سطح منطقه گفت: مرکزیت منطقه وضعیت ویژه ای را برای طرح استقبال از مهر رقم خواهد زد و تمامی حوزه ها باید بسیج شوند تا شرایط خوبی برای فصل بازگشایی مدارس ایجاد شود.

شهردار منطقه شش تصریح کرد: در حوزه امور شهری ، طرح ویژه نظافت و رفت و روب و لایروبی محورهای منتهی به مدارس و مراکز آموزشی مورد توجه قرار دارد.

شهردار منطقه شش با بیان اینکه برای استقبال از مهر ۹۷ یک ماه فرصت داریم گفت: تمامی معاونت ها در حوزه های اجتماعی، امور شهری، ترافیکی و عمران باید کارویژه های خود را به صورت دقیق و منسجم اجرا کنند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار