بانک سینا در راستای عمل به تعهدات در زمینه مسئولیت های اجتماعی و اجرای مفاد تفاهم نامه با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، تسهیلاتی را برای توسعه اشتغال مناطق روستایی پرداخت کرده است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۳:۴۵ کد خبر : 12268

روستا

به گزارش راه مرم به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در راستای کمک به توسعه اشتغال در مناطق روستایی تا ۱۵ مرداد ماه ۲.۱۴۴ طرح به مبلغ ۱۲۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با برآورد اشتغالزایی ۲۱.۴۰۰ نفر مصوب شده است که از این تعداد ۱.۶۰۵ مورد به مبلغ ۷.۷۰۰ میلیارد ریال به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است.

طبق این گزارش، به ۱.۴۸۰ طرح مذکور با امکان اشتغالزایی برای ۱۴.۰۰۰ نفر به مبلغ بیش از ۵.۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و نزدیک به ۸۰۰ طرح از مجموع طرح های معرفی شده به مبلغ ۲.۴۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که اشتغالزایی ۶.۷۰۰ نفر را به همراه داشته است.

گفتنی است، بانک سینا اعطای تسهیلات به طرح های اشتغالزایی مناطق روستایی را طی امضای قرارداد همکاری با معاونت توسعه روستایی مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی از سال ۹۴ آغاز کرده و با حمایت از طرح های مختلف، نقشی تاثیرگذار در این خصوص ایفا نموده است.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار