رضا اطری آزاد کار ۵۷ کیلویی تیم ملی کشتی ایران که به مدال برنز بازی‌های آسیایی جاکارتا رسیده درباره این عنوان گفت: خدا را شکر که مدال گرفتم و شرمنده مردم نشدم.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۴۱ کد خبر : 12027

 

ملی پوش کشتی آزاد ایران پس از  کسب عنوان سومی ، گفت‌:  به طورکلی کشتی در اوزان سبک آسیا بسیار دشوار شده است. می‌توانستم به فینال برسم اما  متاسفانه با اشتباه داوری  نتوانستم به فینال راه پیدا کنم. با این حال خوشحالم که دست پر به کشورم برمی‌گردم و امروز شرمنده مردم عزیزمان نشدم. باز هم خدا را شکر می‌کنم  که مدال گرفتم و ان‌شاء‌الله در مسابقات جهانی که دو ماه دیگر برگزار می‌شود  جبران خواهم کرد.

 وی ادامه داد :حدود شش یا هفت ماه بود که مسابقه جدی در چنین سطحی نداشتم ولی با راهنمایی ها و تدابیر آقای رسول خادم و کادرفنی محترم تیم ملی   امیدوارم با بهترین آمادگی از نظر بدنی و فنی در مسابقات جهانی شرکت کنم.

اطری، دارنده مدال برنز هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی در پایان ، خاطر نشان کرد:  من در مسابقه نیمه نهایی به هیچ وجه از  نظر بدنی کم نیاوردم  و بدنم به قول کشتی گیرها خالی نکرد. به نظرم در تایم اول کشتی در گرفتن امتیاز از حریفم تاخیر کردم. در تایم دوم کشتی هم با اشتباه داوری مواجه شدم و داور امتیازات من را نداد و در یک دقیقه پایانی کشتی هم با خونریزی بینی حریفم روبرو شدم و کنترل کشتی  در همین لحظات  از  دستم خارج شد.  اگر  حریفم به حاشیه نمی رفت و به کشتی ادامه می داد  بدون شک از  او امتیاز می گرفتم.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار