معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی برای پوشش کامل و مناسب‌تر مسابقات آسیایی جاکارتا، در محل اجرای این بازی‌ها استودیوی تلویزیونی راه‌اندازی کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۹ کد خبر : 11906

مهندس محمد فهمی حشیانی ـ قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ‌ـ درخصوص پخش این مسابقات گفت: چون شبکه سه سیما عملاً مجهز به سیستم پخش با کیفیت HD شده است، پوششی که برای پخش این مسابقات ایجاد می‌کنیم، HD خواهد بود.

برای این منظور دو دستگاه SNG-HD به جاکارتا منتقل کردیم تا امکان ارسال چهار برنامه به صورت همزمان وجود داشته باشد. همچنین پیش‌بینی شده تا استفاده از تصاویر اپراتورهایی که با سازمان صداوسیما ارتباط دارند و سیگنال را از ما دریافت می کنند امکان‌پذیر شود.

وی افزود: با اختصاص پهنای باند پرسرعت و پایدار به تیم پشتیبانی و پخش مسابقات، امکان پوشش خبری وسیع و برقراری ارتباط زنده با محل مسابقات فراهم شده و با رصد و پایش مداوم سعی در ارائه سرویسی پایدار با کمترین اختلال را داریم.

مهندس فهمی در ادامه به موضوع مصاحبه با ورزشکاران و تهیه برنامه‌های ورزشی و تمهیداتی که برای آن دیده شده اشاره کرد و گفت: یک استودیوی تلویزیونی با شش دوربین به همت معاونت توسعه و فناوری رسانه آماده‌سازی و به محل بازی ‌ا منتقل شده است تا مخاطبان بتوانند به طور زنده از گفت و گو با ورزشکاران، مربیان و کارشناسان در محل برگزاری بازی‌های آسیایی بهره ببرند.

 

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار