مالک بانی‌گستر ارومیه که قرار بود با خرید امتیاز گسترش فولاد در لیگ دسته فعالیت کند گفت: اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی کار را از دست ما گرفت و دیگر نتوانستیم تیم‌داری کنیم.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۵۴ کد خبر : 11887

قرار بود تیم بانی گستر ارومیه با خرید امتیاز گسترش فولاد تبریز آماده مسابقات لیگ یک شود، اما گفته می‌شود این تیم توسط مسوولان استان آذربایجان غربی منحل شده و قرارداد همه بازیکنان فسخ شده است.

در این رابطه امیرحسین علاقه‌بند، مالک بانی‌گستر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ ما در حال انجام تمام پروسه‌های مالی و اداری باشگاه و بازیکنان بودیم و تقریبا همه چیز برای حضور در مسابقات آماده بود که اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی به ما گفت که دیگر شما در اداره باشگاه نقشی ندارید و خودمان پول و بودجه داریم و باشگاه را مدیریت می‌کنیم. ما هم گفتیم اگر این‌طور باشد ما دیگر ادامه نمی‌دهیم و از باشگاه کنار می‌رویم.

او ادامه داد: من و آقای زنوزی تبریز بودیم تا پروسه انتقال و مدیریت را نهایی کنیم که صبح روز بعد آقای زنوزی با من تماس گرفت و گفت که چنین اتفاقی افتاده و اداره کل ورزش و جوانان می‌خواهد خودش کار را دست بگیرد. من نمی‌دانم مدیران ارومیه‌ای چه‌طور می‌خواهد جواب چهل بازیکنی که با این اتفاق از باشگاه خارج شدند را بدهد؟ این مساله بسیار عجیب و ناراحت کننده است.

باید دید مدیران ارومیه‌ای چه تدبیری برای آینده در نظر خواهند گرفت اگر آن‌ها در بازی بعدی مقابل استقلال جنوب تهران شرکت نکنند از دور مسابقات کنار می‌روند و ما بار دیگر شاهد سقوط یکی دیگر از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی در فوتبال ایران می‌شویم.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار