مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس گفت: جبهه اقتصادی شامل دو بعد صادرات و تولید می شود که صنعت پتروشیمی در هر دو بعد پیشتاز است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۱ کد خبر : 11638

جعفر ربیعی در آیین تقدیر از خبرنگاران که امروزسه شنبه(۲۳ مردادماه) برگزار شد با تاکید بر این که همه اذعان دارند در جنگ اقتصادی هستیم، گفت: ابعاد جنگ اقتصادی پیچیده تر از جنگ نظامی است و به عنوان سرباز جبهه اقتصادی از خبرنگاران خواهش می کنم که به سربازان و افسران جبهه اقتصادی کمک کنند. جبهه اقتصادی شامل دو بعد صادرات و تولید می شود که صنعت پتروشیمی در هر دو بعد پیشتاز است.
ربیعی با ابراز امیدواری نسبت به این که رابطه هلدینگ با خبرنگاران، حرفه ای و صمیمانه باشد، گفت: هم در تولید و هم در صادرات، از پتروشیمی انتظار دارند. از طرفی به ماگفتند:عرضه کالا در کشور به صورت مناسب صورت گیرد و کمبودی نداشته باشیم و از سوی دیگر تاکیددارند صادرات محصولات به خوبی صورت گیرد و ارز به سامانه نیما تزریق شود.
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس تصریح کرد: کشور نیاز به امید دارد و نسل آینده را باید امیدوار نگاه داریم. متاسفانه همه در چرخه ناامیدی افتاده ایم؛ این چرخه را باید شکست.
وی یادآور شد: کمتر از دو ماه قبل سهام پتروشیمی پارس، یکی از بهترین پتروشیمی های کشور را در بورس عرضه کردیم و در روز نخست ۱۸۲ هزار نفر سهام دارد این شرکت شدند؛ سهم این پتروشیمی در این مدت کوتاه بیش از ۶۵ درصد بازدهی داشته است.  چرا این خبر را نگوییم و مردم را امیدوار نکنیم؟
ربیعی در پایان با اشاره به آیه «ن و القلم و ما یسطرون»، ابراز امیدواری کرد تا عملکرد خبرنگاران به گونه ای باشد که شایسته سوگند خداوند، باشد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار