معاون امور برنامه‌ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز با توجه به روند رو به پایان توسعه زیرساخت و گازرسانی در برخی استان‌ها، بر لزوم برنامه‌ریزی برای نگهداری و مهندسی دوباره شبکه‌های گازرسانی تاکید کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۵۴ کد خبر : 11500

به گزارش راه مردم، غلامرضا مشایخی درباره روند رو به پایان گازرسانی به شهرها و روستاهای کشور گفت: توسعه زیرساخت و گازرسانی به روستاها و شهرها مانند استان خراسان شمالی به پایان رسیده و اکنون لازم است برای افزایش بهره‌وری و مهندسی دوباره برای شبکه گازرسانی سراسر کشور اقدام شود.

وی افزود: منابع انسانی مهم‌ترین سرمایه‌‌های هر سازمانی هستند که به منظور افزایش بهره‌وری باید در جهت افزایش رفاه و آرامش فکری و روحی کارکنان کوشید.

بر اساس این گزارش، درصد گازرسانی شهری و روستایی در سال‌های اخیر با رشد قابل توجهی همراه بوده، به گونه‌ای که پیش‌بینی شده تا پایان فعالیت دولت دوازدهم میزان گازرسانی شهری به ۹۹ درصد و میزان گازرسانی روستایی به ۹۰ درصد افزایش یابد.

به عنوان نمونه، اکنون ضریب نفوذ گاز طبیعی در شهرها و روستاهای استان خراسان شمالی به ترتیب ۱۰۰ و ۹۰ درصد است و تا پایان امسال با بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی به روستاها، پرونده گازرسانی در این استان بسته خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار